Hlavní funkce pro FV300

Pro individuální badatele nebo skupiny
Skvělá rozšiřitelnost
Možnost využití až tří detekčních kanálů
Optické řezy s vysoce
    kontrastním obrazem 
Zpět na hlavní stránku Vytisknout
Hlavní funkceTechnické údajeRozměryVyužití

Stabilní a čistá konstrukce systému
Konfokální systémy Olympus FluoView 300 jsou plně integrovaná pracoviště kombinující uživatelsky příjemné získání obrazu s analýzou obrazu pomocí konfokální optiky s vysokým rozlišením, která nevyžaduje nastavení uživatelem.
Současné získání obrazu až tří kanálů
Optický princip přístroje FluoView využívá současného získání obrazů až tří kanálů. Kromě obrazů získaných dvěma konfokálními fluorescenčními kanály lze získat i třetí obraz v procházejícím světle (světlé pole nebo DIC). Tento obraz v procházejícím světle může poskytnout velmi užitečné informace, pokud je překryt konfokálními fluorescenčními obrazy.
Široká nabídka laserů vyhoví nejširšímu spektru biologických aplikací
Systém FV300 lze využít s mnoha různými lasery. K buzení řady známých fluorochromů lze využít například vlnové délky 457, 488, 515, 543 a 633 nm. Kromě toho je v nabídce laserová dioda 440 nm pro aplikace CFP/YFP FRET, zajišťující optimální buzení CFP a spektrální odstup od signálu YFP. Jednotlivé vlnové délky laserů lze nezávisle regulovat pomocí softwarem ovládaných  šedých filtrů nebo akusticko-optickým filtrem (AOTF) pro současný nebo automatizovaný postupný záznam vícekanálových obrazů.
Laserová dioda 405 nm s jedinečnou modulací laserového paprsku
Pro většinu in vivo obrazových aplikací, včetně zobrazování jader buněk pomocí DAPI, se hodí laserová dioda 405 nm. Jedinečná modulace laserového paprsku diody 405 nm umožňuje rychlé ovládání intenzity osvětlení, což může být důležité pro studium aktivace a vybělování světlem. Výjimečná stabilita světla laserové diody 405 nm je také důležitá při časosběrných studiích živých buněk.
Jedinečné objektivy LSM s korekcí posunu ostření
Společnost Olympus nabízí speciální objektivy s korekcí posunu ostření pro konfokální systémy FluoView. Tyto objektivy jsou korigovány od 400 do 750 nm a nevykazují žádný posun roviny zaostření, např. modré a červené fluorescence, což je nepostradatelná vlastnost např. pro kolokalizační analýzy.
Nahoru
podpora_zakazniku_med_ocs
FV300
  Katalogy
Schémata zapojení
Slovník
Kontaktujte nás