Připojte se k našemu týmu ve společnosti Olympus

True to life

Jako globální lídr v oblasti zdravotnické techniky neustále hledáme nové talenty, kteří by se k nám připojili na naší společné cestě za pokrokem v oblasti zdravotnických technologií určených pro naše zákazníky. Ve společnosti Olympus věříme, že každý by měl mít možnost žít svůj život naplno. Této filozofii říkáme „Věrnost životu“ a právě ona je jádrem našeho závazku učinit životy lidí zdravější, bezpečnější a plnohodnotnější. To platí zejména pro naše zaměstnance, kteří tvoří základ našeho úspěchu. Pokud se chcete stát součástí naší cesty, přihlaste se ještě dnes!

Hikers_3

O nás

Olympus je globální společnost pocházející z Japonska, jejíž historie čítá již více než sto let. Dnes zaměstnává přes 30 000 pracovníků v téměř 40 zemích. Prostřednictvím naší technologie zviditelňujeme neviditelné. Produkty společnosti Olympus léčí 4 z 5 nejrozšířenějších druhů karcinomů a celkem více než 100 různých onemocnění nebo stavů. Se 70% podílem na světovém trhu je společnost Olympus lídrem v oblasti gastrointestinálního endoskopického vybavení. Další informace o našich produktech. Jako společnost pokračujeme v naší cestě globální transformace, která je vzrušující a náročná zároveň. Naše týmy představují diverzitu s mezinárodním přesahem, díky čemuž vyvíjíme nové a pružnější přístupy k práci. Společnost Olympus vítá změny s otevřenou náručí, a to ve všech ohledech, a svou budoucnost utváří s myšlenkou na své pracovníky coby absolutní prioritu. Jako globální zaměstnavatel a také nejlepší zaměstnavatel v regionu EMEA jsme tou správnou volbou pro každého, kdo chce za sebou zanechat kus dobře odvedené práce.

Naše základní hodnoty sdílí všichni zaměstnanci společnosti Olympus po celém světě. Tyto firemní hodnoty se odrážejí ve způsobu, jakým spolupracujeme jak uvnitř společnosti Olympus, tak i navenek s našimi zákazníky a partnery. Ve všem co děláme se zaměřujeme na pacienta, zohledňujeme náš vliv, prokazujeme empatii, a zachováváme morální integritu.

Ve společnosti Olympus věříme v sílu týmové práce a spolupráce, která umožňuje popustit uzdu kreativitě a vyvinout ta nejlepší možná řešení pro naše zákazníky. Ceníme si také toho, že si můžeme vybrat, kde budeme fyzicky pracovat. Proto nabízíme vysokou flexibilitu, pokud jde o pracovní místo a čas, včetně možnosti práce na dálku v souladu s požadavky daného pracovního místa. Prací ve společnosti Olympus se také otevírá široká plejáda příležitostí, které vám umožní u nás zažít nebývalý osobní rozvoj. To zahrnuje vzdělávání při práci, učení se od ostatních i učení se na základě formálních nabídek školení. Můžete například využít neomezený přístup k více než 16 000 kurzům na platformě LinkedIn Learning.* Kromě toho nabízíme široký výběr školení v oblasti leadershipu, a to bez ohledu na to, zda teprve začínáte, nebo jste už služebně starší vedoucí pracovník. Vzdělávání a zvládání nových příležitostí hrálo v naší historii vždy zásadní roli. Právě tento proces přetvořil pouhou myšlenku v první gastrokameru od společnosti Olympus. Následný vývoj pak přinesl naše dnešní rozsáhlé portfolio produktů.

Ve společnosti Olympus si vysoce ceníme různorodosti, kterou do naší organizace přináší každý z našich kolegů. Naším cílem je, aby bylo s každým jednáno s úctou a férově a aby měl každý člen týmu možnost vyjádřit svůj názor a současně zažíval pocit přijetí, sounáležitosti, sebevědomí a inspirace. Přispíváme společnosti tím, že lidé mohou žít zdravější, bezpečnější a spokojenější život, a to na celém světě — děláme tak prostřednictvím našich obchodních i dobročinných aktivit. Naším cílem je umožnit lidem zlepšovat jejich životy. Tím se aktivně podílíme na řešení společenských výzev dneška i budoucnosti. Zaměstnanci si tak například mohou vzít placené volno na dny dobrovolnických aktivit v rámci společnosti. Další informace o naší společenské odpovědnosti.

Nabízíme širokou škálu benefitů, jako jsou možnost práce na dálku, bohaté příležitosti ke vzdělávání a rozvoji, programy pro fyzické i duševní zdraví, benefity pro finanční zabezpečení, příspěvky na stravování a nápoje, stejně jako hrazené jízdné ve veřejné dopravě a permanentky na sportovní vyžití. Podporujeme také péči o děti a nabízíme výhody mezinárodního pracovního prostředí.*

*Mohou se vyskytovat regionální odchylky.

Poznejte naše lidi

Naše ústředí pro region EMEA: moderní pracovní prostředí založené na spolupráci

Místo, které spojuje dohromady zaměstnance, produkty a značku: Naše ústředí pro region EMEA v centru německého Hamburku poskytuje inspirativní pracovní prostředí pro více než 1 200 zaměstnanců. Moderní kancelářský komplex nabízí řadu různých prostor, jejichž uspořádání a vybavení je přizpůsobené potřebám zaměstnanců a umožňuje flexibilní a hybridní spolupráci. Četné kreativní oblasti a otevřené prostory poskytují ideální pracovní prostředí pro výměnu zkušeností mezi jednotlivými pracovníky a pro kreativní a inovativní práci při vývoji těch nejlepších řešení pro naše zákazníky.

V budově se nachází také medicínské školicí středisko Olympus. Zaměstnanci i zákazníci mají možnost seznámit se se zdravotnickou technikou teoreticky i prakticky v nejmodernějším medicínském školicím prostředí, a zajistit tak optimální péči o pacienty a jejich bezpečnost.

Prohlédněte si naše další pobočky zde

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt

Olympus v České republice

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Evropská 176
160 41 Prague
Další adresy