Práce ve společnosti Olympus

Společnost Olympus se soustředí na vytváření řešení zaměřených na zákazníka v oblastech zdravotnictví, biologických věd a průmyslových zařízení. Naši neutuchající snahou je, aby naše špičkové produkty měnily životy lidí po celém světě na zdravější, bezpečnější a bohatší. Hlavní ústředí skupiny sídlí v Tokiu, ústředí pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky pak v Hamburku. Jenom v Evropě působí společnost Olympus v přibližně 30 zemích.

  • Sdílet:

Rozvíjejte se se společností Olympus

Trvalý růst je pro nás důležitý, a to nejen z pohledu naší společnosti, ale i z pohledu Vašeho osobního rozvoje. Víme totiž, že naše společnost může být úspěšná jen tehdy, pokud budou úspěšní také naši zaměstnanci. Rádi bychom, abyste se s námi rozvíjeli, a proto Vám nabízíme prostor pro Vaše nápady, plnou zodpovědnost od samého začátku a systematickou podporu při rozvíjení Vašich dovedností a odborných znalostí.

Pracujte v jedinečné firemní kultuře

Naše férová, poctivá a na výkon zaměřená firemní kultura se odráží v základních firemních hodnotách společnosti Olympus. Tyto hodnoty jsou aktivně promítány našimi zaměstnanci do jejich každodenních pracovních činností a tvoří tak nedílnou součást naší firemní filozofie.

Naše firemní kultura stojí na pěti základních hodnotách:

  • Poctivost: jsme důvěryhodní a jednáme v dobré víře
  • Schopnost se vcítit: bereme ohledy na všechny zúčastněné strany
  • Dlouhodobý výhled: díváme se za hranice současnosti, abychom přinášeli hodnoty i v budoucnu
  • Pružnost: vyhodnocujeme náš současný stav s otevřenou myslí, jasným cílem a odpovídajícím tempem
  • Svornost: jsme nejsilnější, když spolupracujeme jako tým

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt

Olympus v České republice

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Evropská 176
160 41 Prague
Další adresy