Práce ve společnosti Olympus

Díky inovativním zdravotnickým technologiím, digitálním fotoaparátům a také díky řešením pro vědu a průmysl je společnost Olympus předním mezinárodním výrobcem optických a digitálně přesných technologií. Naši neutuchající snahou je, aby naše špičkové produkty měnily životy lidí po celém světě na zdravější, bezpečnější a bohatší. Hlavní ústředí skupiny sídlí v Tokiu, ústředí pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky pak v Hamburku. Jenom v Evropě působí společnost Olympus v přibližně 30 zemích.

  • Sdílet:

Váš růst ve společnosti Olympus

Neustálý růst je pro nás důležitý - nejenom co se týče naší společnosti, ale také vašeho osobního rozvoje. To proto, že víme, že společnost Olympus bude úspěšná, pouze pokud budou úspěšní také její zaměstnanci. Chceme, abyste rostli společně s námi, a necháváme vám prostor na vaše nápady, dáváme vám odpovědnost už v rané fázi a pomáháme vám systematicky rozvíjet vaše osobní dovednosti i profesní znalosti.

Práce v unikátní firemní kultuře

V našem „kulturním prohlášení“ jsme nastavili férovou a upřímnou firemní kulturu orientovanou na výkon. Naši zaměstnanci ji aktivně ztělesňují jakožto pevnou součást naší filozofie společnosti.

Naší firemní kultuře dominují tři principy:

  • Naši zákazníci jsou středem naší pozornosti, což nám umožňuje rozpoznat a pochopit jejich potřeby a nabídnout jim ty nejlepší produkty, služby a řešení za každých okolností.
  • Respektujeme, podporujeme a investujeme do našich zaměstnanců, mimo jiné prostřednictvím otevřené atmosféry plné respektu a jasného závazku k diverzitě.
  • Usilujeme o provozní dokonalost, protože vítáme změny, neustále si stanovujeme nové výzvy a používáme nejmodernější technologie, abychom podporovali jak naše zákazníky, tak naše zaměstnance.

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt
Další adresy