Odborníci ve společnosti Olympus

Naše firemní divize Medical Systems a Scientific Solutions vám nabízí celou řadu příležitostí pro rozvoj v rámci mezinárodního prostředí.

  • Sdílet:

Aktivní utváření budoucnosti

Máte za sebou několik let profesních zkušeností, přístup zaměřený na výsledek, jste orientovaní na zákazníka a jste skutečným týmovým hráčem? To jsou ty správné vlastnosti, které potřebujete, abyste mohli začít pracovat ve společnosti Olympus. Hledáme lidi, kteří jsou nadšení z našich výrobků a naší korporátní kultury a kteří rádi přebírají odpovědnost. Ve zkratce lidi, kteří chtějí ve svém životě něco změnit. Pokud vám to zní povědomě, pak tu pro vás máme velké množství příležitostí, jak přispět vašimi silnými profesními i osobními stránkami a jak se postavit každodenním vzrušujícím výzvám.

Velké množství příležitostí

„Duch společnosti Olympus“ představuje změnu. S námi si můžete užívat výhod práce v mezinárodním prostředí ve skupině orientované na růst. A zároveň vám nabízíme plochou hierarchii a kreativní svobodu, která vám umožní hrát aktivní roli a přispívat svými nápady. Naše tři hlavní divize – Medical Systems a Scientific Solutions – vám otevírají mnohé možnosti. Zjistěte, která témata a úkoly vás zajímají, a my zajistíme, že budete moci maximálně využít svůj potenciál již od prvního dne.

Ta pravá práce pro vás

Nezáleží na tom, zda už máte definitivní představu o cestě, kterou se chcete ve své kariéře vydat, nebo zda si teprve nějakou hledáte, pro nás je důležité, abyste šli po své vlastní cestě. Pomůžeme vám nejen vybudovat odborné znalosti, ale také podpoříme váš osobní rozvoj, například s pomocí Olympus Leadership Academy nebo programu JuMP, které nabízí cílenou podporu pro špičkové talenty.

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt

Olympus v České republice

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Evropská 176
160 41 Prague
Další adresy