Osobní rozvoj

Společnost Olympus roste a potřeby lidí se rozvíjet rostou společně se společností. Proto je pro nás obzvláště důležité poskytovat individuální podporu všem našim zaměstnancům.

  • Sdílet:

Příležitosti k rozvoji připravené na míru

Díky třem velkým korporátním divizím a nadnárodní nabídce pracovních míst nabízí společnost Olympus množství příležitostí pro další profesní rozvoj, a to i na mezinárodní úrovni.

Kdokoliv, kdo chce udržet krok s budoucími výzvami pracovního světa, bude potřebovat víc než jenom odborné znalosti. Proto je neustálý osobní rozvoj našich zaměstnanců klíčovou součástí našeho korporátního úspěchu.

Společnost Olympus podporuje své zaměstnance v rozvoji - v první řadě pořádá každoroční schůzky s každým zaměstnancem zaměřené na jeho osobní rozvoj. Na nich se určují oblasti, ve kterých existují příležitosti k individuálnímu rozvoji a nastavují se praktické kroky, které k němu povedou. Klademe důraz na „učení při praxi“ a „učení od druhých“ - navíc k tomu společnost Olympus nabízí také „strukturované studium“, jako jsou školení nebo speciální programy pro manažery.

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt

Olympus v České republice

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Evropská 176
160 41 Prague
Další adresy