Podpora produktů a zákazníků

Ať už máte obecné dotazy týkající se našich produktů nebo konkrétní servisní požadavek: naše zákaznická podpora je tu pro vás.

  • Sdílet:
Product and customer support: team members of the customer service collaborate at their desk

Vyberte produktovou oblast

Potřebujete podporu pro svůj fotoaparát nebo objektiv značky Olympus? Naše zákaznická podpora je pro vás k dispozici na e-mailu nebo na telefonu.

Získat podporu

Potřebujete pomoci s vaším audio zařízením nebo souvisejícím příslušenstvím značky Olympus? Naše zákaznická podpora a servis vám rádi pomohou.

Získat podporu

Nezáleží na tom, jestli máte obecný dotaz nebo konkrétní otázku týkající se vašeho dalekohledu značky Olympus, naše podpora pro zákazníky a servis jsou zde, aby vám pomohly.

Získat podporu

Ať už hledáte odpovědi, chcete vyřešit problém nebo se s námi prostě jenom chcete spojit, můžete kontaktovat naši zákaznickou podporu pro zdravotnické produkty a systémy právě zde.

Získat podporu

Máte otázku týkající se vašeho mikroskopu, souvisejícího softwaru nebo OEM dílu značky Olympus? Naši lokální servisní odborníci sídlí blízko vás, aby mohli pravidelně kontrolovat a případně opravit vaše produkty v souladu s nejvyššími standardy kvality.

Získat podporu

Zavázali jsme se poskytovat tu nejlepší technickou podporu pro vaše nástroje pro nedestruktivní testování, rentgenové flourescenční a difrakční spektrometry, videoskopy, boroskopy a průmyslové mikroskopy. Prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Získat podporu

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt

Olympus v České republice

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Evropská 176
160 41 Prague
Další adresy