Náš cíl a základní firemní hodnoty

Veškeré aktivity vycházejí z naší firemní filozofie, která se skládá ze společného cíle a základních firemních hodnot.

  • Sdílet:
wheel_web_EN

Na co jsme ve společnosti Olympus hrdí?

Ve společnosti Olympus podporujeme nejmodernější lékařské postupy a snažíme se být vždy o krok napřed. Jen tak můžeme být společností, jíž si všechny zúčastněné strany váží pro její kvalitu a inovace.

Nezáleží jen na tom, co děláme, ale hlavně jak to děláme.

Zaměření na pacienta - nemocní jsou centrem našeho zájmu a konání. Při vývoji smysluplných řešení cílíme na pacienty a opravdu pečlivě zohledňujeme skutečnosti, s nimiž se pacienti, zákazníci a zdravotnické systémy potýkají.

Snažíme se nepodléhat konvencím a být neustále o krok napřed, proto neustále zkoušíme nové věci. V zájmu inovací, které zlepšují životy pacientů, hledáme nové způsoby ke zlepšování.

Přijetí odpovědnosti za svou práci a podpora spolupráce napříč funkcemi i regiony jsou zásadní pro to, abychom i nadále přinášeli hodnotu společnosti a měli na ni pozitivní vliv. Přijímáme odpovědnost a uvádíme věci do pohybu.

Spolupráce vzkvétá, když se ke všem lidem chováme s respektem, nasloucháme rozdílným názorům a jsme empatičtí. Záleží nám na ostatních a spolupracujeme.

Důvěru ostatních si získáváme tím, že poskytujeme vynikající služby s vysokou kvalitou a učíme se z vlastních chyb. Děláním správných věcí dokazujeme integritu v každém našem jednání.

Tak dokážeme učinit životy lidí zdravější, bezpečnější a plnohodnotnější.

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt

Olympus v České republice

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Evropská 176
160 41 Prague
Další adresy