Profil společnosti

Jako přední světový výrobce optické a digitálně přesné technologie nabízí společnost Olympus inovativní řešení pro nejmodernější zdravotnické systémy, digitální fotoaparáty a vědecká řešení. Naše produkty ověnčené několika cenami jsou nepostradatelné při diagnostice, prevenci a léčbě nemocí, při podpoře výzkumu i pro vyjádření umělecké svobody při dokumentaci každodenního života.

  • Sdílet:

Díky svému zaměření na nejmenší detaily je společnost Olympus známá svými vysoce kvalitními produkty a službami.

O společnosti Olympus Czech

Olympus Czech Praha

V České republice zastupuje společnost Olympus společnost Olympus Czech Group, dceřiná společnost společnosti Olympus Europa SE & CO. KG. Společnost sídlí v Praze a v Přerově a je odpovědná za marketing a prodej na maďarském, řeckém, izraelském, rumunském a bulharském trhu, stejně jako za servis zdravotnických systémů a fotoaparátů.

Struktura společnosti

Organizace společnosti Olympus a jejích četných dceřiných společností se skládá z obchodních center, výrobních závodů a také ze servisních a oprávárenských zařízení. Obchodní struktura se dělí do čtyř divizí:

  • Divize Medical Systems, největší obchodní doména společnosti Olympus, nabízí nejmodernější diagnostické a terapeutické technologie, od endoskopů, až po chirurgická energetická zařízení.
  • Divize Scientific Solutions nabízí širokou řadu inovativních produktů a služeb pro profesionály z vědy a průmyslu, jako jsou mikroskopy pro biologické vědy nebo technologie pro průmyslové testování.
  • Cílem divize Consumer Products je zachytit nejvzácnější okamžity života. Příkladem mohou být bezzrcadlové fotoaparáty řady OM-D nebo PEN, vysoce kvalitní zařízení pro audio záznam a profesionální diktafony.
  • Divize Corporate je odpovědná za veškeré centralizované funkce, jako jsou finance a controlling, lidské zdroje a informační technologie.

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt
Další adresy