Profil společnosti

Společnost Olympus je vázána svým ideálem učinit životy lidí zdravějšími, bezpečnějšími a naplněnějšími. Coby globální podnik medicínské techniky úzce spolupracujeme s odborníky ve zdravotnictví, abychom poskytovali prvotřídní řešení a služby pro včasné odhalení, diagnózu a minimálně invazivní ošetření nemocí. Společnost Olympus tak chce zvýšit standard péče u určitých syndromů a zlepšit medicínské výsledky pro pacienty.

Již déle než 100 let sleduje společnost Olympus cíl přispívat společnosti, přičemž podnik vyrábí produkty, které nanejvýš splňují očekávání zákazníků po celém světě.

  • Sdílet:

Díky svému zaměření na nejmenší detaily je společnost Olympus známá svými vysoce kvalitními produkty a službami.

O společnosti Olympus Czech

Olympus Czech Praha

V České republice zastupuje společnost Olympus společnost Olympus Czech Group, dceřiná společnost společnosti Olympus Europa SE & CO. KG. Společnost sídlí v Praze a v Přerově a je odpovědná za marketing a prodej na maďarském, řeckém, izraelském, rumunském a bulharském trhu, stejně jako za servis zdravotnických systémů.

Struktura společnosti

Organizace společnosti Olympus a jejích četných dceřiných společností se skládá z obchodních center, výrobních závodů a také ze servisních a oprávárenských zařízení. Prodejní organizace je rozdělena na tři divize:

  • Divize Medical Systems je největší organizačnou jednotkou společnosti Olympus. Zákazníkům dodává diagnostické a terapeutické technologie od endoskopů po profesionální snímkovací systémy.
  • Divize Corporate nese odpovědnost za všechny základní podnikové funkce, například správu financí a administrativy, personalistiku a IT.

Komunikační symbol Olympus

Kombinované logo Olympus a žlutý pomocný prvek (optodigitální vzor) je komunikačním symbolem společnosti Olympus. Je navržen tak, aby vizuálně vyjadřoval identitu značky Olympus.

Používá se od roku 1970 a jeho záměrem je vybudovat dojem vysoké kvality a kultivovanosti. Design optodigitálního vzoru vyvolává představu světla a možnosti nekonečné expanze. Reprezentuje optodigitální technologii a dynamické inovativní možnosti, které jsou společnosti Olympus vlastní.

Tento komunikační symbol plní důležitou funkci, poskytuje značce tvář a dává najevo, že Olympus za svými výrobky stojí.

olympus without claim RGB L

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt

Olympus v České republice

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Evropská 176
160 41 Prague
Další adresy