Profil společnosti

Odborné znalosti v oblasti optiky – Olympus je již více než 100 let jejich garantem a jsou to právě ony, kdo utváří naši historii. Jako přední světový výrobce přesných optických a digitálních technologií Olympus vyvíjí a prodává inovativní lékařskou techniku, digitální fotoaparáty a řešení pro vědu a průmysl. Oceňované produkty hrají nezastupitelnou roli v diagnostice, prevenci a léčení nemocí, podporují výzkum a vývoj a zachycují rozmanitost života po všech jeho nejrůznějších stránkách. Společnost Olympus slaví skutečnost, že lidé i díky němu již více než 100 let vedou zdravější, bezpečnější a naplněnější život.

  • Sdílet:

Díky svému zaměření na nejmenší detaily je společnost Olympus známá svými vysoce kvalitními produkty a službami.

O společnosti Olympus Czech

Olympus Czech Praha

V České republice zastupuje společnost Olympus společnost Olympus Czech Group, dceřiná společnost společnosti Olympus Europa SE & CO. KG. Společnost sídlí v Praze a v Přerově a je odpovědná za marketing a prodej na maďarském, řeckém, izraelském, rumunském a bulharském trhu, stejně jako za servis zdravotnických systémů a fotoaparátů.

Struktura společnosti

Organizace společnosti Olympus a jejích četných dceřiných společností se skládá z obchodních center, výrobních závodů a také ze servisních a oprávárenských zařízení. Obchodní struktura se dělí do čtyř divizí:

  • Divize Medical Systems, největší obchodní doména společnosti Olympus, nabízí nejmodernější diagnostické a terapeutické technologie, od endoskopů, až po chirurgická energetická zařízení.
  • Divize Scientific Solutions nabízí širokou řadu inovativních produktů a služeb pro profesionály z vědy a průmyslu, jako jsou mikroskopy pro biologické vědy nebo technologie pro průmyslové testování.
  • Cílem divize Consumer Products je zachytit nejvzácnější okamžity života. Příkladem mohou být bezzrcadlové fotoaparáty řady OM-D nebo PEN, vysoce kvalitní zařízení pro audio záznam a profesionální diktafony.
  • Divize Corporate je odpovědná za veškeré centralizované funkce, jako jsou finance a controlling, lidské zdroje a informační technologie.

Komunikační symbol Olympus

Kombinované logo Olympus a žlutý pomocný prvek (optodigitální vzor) je komunikačním symbolem společnosti Olympus. Je navržen tak, aby vizuálně vyjadřoval identitu značky Olympus.

Používá se od roku 1970 a jeho záměrem je vybudovat dojem vysoké kvality a kultivovanosti. Design optodigitálního vzoru vyvolává představu světla a možnosti nekonečné expanze. Reprezentuje optodigitální technologii a dynamické inovativní možnosti, které jsou společnosti Olympus vlastní.

Tento komunikační symbol plní důležitou funkci, poskytuje značce tvář a dává najevo, že Olympus za svými výrobky stojí.

olympus without claim RGB L

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt

Olympus v České republice

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Evropská 176
160 41 Prague
Další adresy