Naše zaměření

Olympus se považuje za člena společnosti. Coby dobrý korporátní občan přijímáme společenské výzvy tam, kde máme coby firma své know-how a silné stránky. Svými aktivitami a pomocí podpory vybraných neziskových organizací chceme dosáhnout pozitivních výsledků pro lidi a vytvářet cenné příležitosti.

  • Sdílet:

Naše aktivity v oblasti korporátní sociální odpovědnosti v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA) se zaměřují na oblasti zdravotní péče, vzdělání a profesní budoucnosti. K dosažení zelené Země přispíváme zodpovědným a udržitelným přístupem k využívání zdrojů, technologií a při vývoji produktových řešení pro své zákazníky. Nadto se angažujeme v humanitárních a charitativních iniciativách k vytvoření zdravotnických struktur a přístupu ke zdravotní péči v rámci pomoci při katastrofách. Coby dobrovolníci společnosti Olympus se naši zaměstnanci mohou angažovat v programu korporátního dobrovolnictví v celém regionu EMEA: až dva pracovní dny ročně věnují svůj čas, energii, schopnosti a kompetence blahu společnosti či životního prostředí.

Naše principy

Náš ideál učinit život lidí zdravějším, bezpečnějším a naplněnějším a náš kodex chování tvoří základ naší podnikatelské činnosti. Nadto se zavazujeme k dodržování deseti základních principů UN Global Compact, které se týkají oblastí, jako jsou lidská práva, práce – zejména pracovní práva a BOZP – životní prostředí a boj proti korupci.

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete kontaktovat, využijte, prosím, náš online kontaktní formulář. S radostí vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Kontakt

Olympus v České republice

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Evropská 176
160 41 Prague
Další adresy