Zdá se, že prohlížíte pomocí aplikace Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
For safer, more reliable browsing it is recommended that you upgrade your browser to one of these browsers:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Unternehmensstruktur

Olympus Europa zaměstnává ve svém ústředí v Hamburku a ve 34 pobočkách v oblasti EMEA 6 300 lidí. Ve fiskálním roce 2014/2015 dosáhla společnost Olympus Europa obratu 1,65 miliardy eur.

Divize lékařských systémů

Divize lékařských systémů představuje největší obchodní odvětví společnosti Olympus. Olympus se neustále snaží hledat lepší a úspornější řešení medicínských problémů, která by zvýšila pohodlí pacientů, zlepšila pracovní prostředí lékařů a zdravotnického personálu a pomohla celkově rozvíjet práci poskytovatelů zdravotní péče. Každý den úzce spolupracujeme se zdravotnickými profesionály. Jejich schopnosti doplňuje Olympus inovativními medicínskými technologiemi a přesnými výrobky, abychom dohromady nabídli pacientům a společnosti ty nejlepší výsledky. Zdravotnictví se zaměřuje na brzké odhalení chorob a minimálně invazivní přístupy k jejich léčbě, a proto společnost Olympus přináší potřebné diagnostické a terapeutické technologie. Naše portfolio sahá od endoskopů přes laparoskopické přístroje, videosystémy a zobrazovací systémy až po elektrochirurgická zařízení, řešení pro integraci systémů a širokou řadu přístrojů EndoTherapy.

Vědecká řešení

Olympus nabízí vědecká řešení vycházející z inovativních produktů a služeb, které předpokládají vyvíjející se potřeby a překračují očekávání profesionálů z odvětví průmyslu a přírodních věd.
Mezi průmyslová řešení patří mikroskopy pro materiálové vědy a průmyslové videoskopy nebo nedestruktivní testovací technologie a spektrometry. Jsou široce využívána pro kontrolu kvality, prohlídky a měření. Technologie společnosti Olympus slouží zákazníkům v odvětví výroby, údržby nebo životního prostředí a přírodních zdrojů, přispívá k zajištění kvality produktů a zvyšuje bezpečnost infrastruktury a zařízení.
Společnost Olympus je špičkový dodavatel profesionálních mikroskopických systémů pro přírodní vědy a jeho mikroskopická řešení jsou nedílnou součástí vědecké praxe v oblastech biologie a medicíny a jsou široce využívána v klinických aplikacích, laboratořích a v oblasti vzdělávání.

Divize spotřebního zboží

Díky bohaté řadě digitálních fotoaparátů a záznamníků zvuku nabízí divize spotřebních produktů společnosti Olympus široké možnosti, jak zachytit a vychutnat si ty nejlepší životní okamžiky. Již po dlouhá léta spojuje Olympus inovativní technologie, použitelnost a výjimečnou kvalitu s neobyčejným, avšak vysoce funkčním designem. S řadami PEN a OM-D představila společnost Olympus novou třídu kompaktních systémových fotoaparátů s vyměnitelnými objektivy. Kombinací vynikajících funkcí technologie DSLR s pohodlím kompaktů předčí tato nová generace fotoaparátů očekávání náročných fotografů, kteří vyžadují pokročilý výkon a přenosnost.