Zdá se, že prohlížíte pomocí aplikace Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
For safer, more reliable browsing it is recommended that you upgrade your browser to one of these browsers:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Tiskové centrum

Tiskové zprávyZobrazit všechny

 • 31.08.2017

  Olympus OM-D E-M10 Mark III: Váš ideální společník na cesty

  Olympus uvedl nejnovější přírůstek v oceňované řadě OM-D: model OM-D E-M10 Mark lll. Nový E-M10 Mark lll, s nádherným designem a mnoha prvotřídními technologiemi známými i z ostatních modelů řady OM-D, vyzývá fotografy k dalšímu kroku na jejich cestě za radostí z fotografie.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout
 • 10.07.2017

  Practical tests confirm: RecMic II Series with best voice recording accuracy even in noisy environments

  The RecMic II Series with brand-new smart two-microphone system and unique noise cancellation technology sets standards for the dictation experience.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout
 • 17.05.2017

  Nový, mimořádně odolný Tough TG-5 společnosti Olympus si poradí v každé situaci

  Hledáte dokonalý odolný fotoaparát, který zachytí úžasné momenty vašich nejnovějších dobrodružství? Favorit této třídy je nyní ještě lepší! TG-5, vlajková loď Olympus mezi fotoaparáty Tough, přichází s řadou skvělých vylepšení.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout
 • 15.05.2017

  Využijte letní nabídku na vybrané fotoaparáty OM-D a objektivy M.ZUIKO DIGITAL

  Olympus přichází toto léto s nabídkou speciálních bonusů k fotoaparátům Olympus OM-D a objektivům M.ZUIKO DIGITAL: Na každý nákup některého ze dvou vybraných fotoaparátů a pěti objektivů, uskutečněný mezi 15. květnem a 15. červencem 2017, můžete získat atraktivní cashback až 2.700 Kč na jeden zakoupený produkt, nebo až 14.700 Kč v případě zakoupení všech vybraných produktů.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout
 • 08.05.2017

  Důležité aktualizace firmware přinášejí fotoaparátům Olympus OM-D E-M1 Mark II, OM-D E-M5 Mark II a PEN-F ještě větší výkon

  Na dnešní den je naplánováno vydání nových verzí firmware pro systémové fotoaparáty Olympus OM-D E-M1 Mark II, OM-D E-M5 Mark II a Olympus PEN-F a také aktualizací firmwarů pro objektivy M.ZUIKO DIGITAL.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout
 • 08.12.2016

  Olympus DM-720: Efektivní time management pro mladé podnikatele

  Každodenní obchodní schůzky, neustále v pohybu a hlava překypující nápady: mladí podnikatelé jsou dnes pod stálým tlakem. Udržet vše pod kontrolou vyžaduje dobrou organizaci a efektivní time management. S tím vším dokáže pomoci nový hlasový záznamník Olympus DM-720.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout
 • 08.12.2016

  Nahrávání hlasu jedním dotykem - Olympus VN-541PC je dokonalý společník každého studenta

  Hledáte-li způsob, jak zjednodušit svůj univerzitní život, je tento nový záznamník tou správnou odpovědí. Digitální hlasový záznamník Olympus VN-541PC je ideální pomocník, se kterým snadno zvládnete veškeré přednášky, hory studijních materiálů a četné zkoušky.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout
 • 01.12.2016

  Nová verze firmware zaručí kompatibilitu

  Olympus věnuje velkou pozornost neustálému zdokonalování a modernizaci svých produktů, mimo jiné i prostřednictvím pravidelných aktualizací firmware. Nová aktualizace firmware pro fotoaparáty OM-D a PEN-F přináší nové funkce a kompatibilitu s nejnovějšími produkty Olympus.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout
 • 02.11.2016

  Kompaktní a lehký, přesto však robustní blesk STF-8 Macro

  Olympus OM-D plní přání profesionálů, nadšených fotografů i odborníků. Nová měřítka rychlosti a mobility definuje nejen nový OM-D E-M1 Mark II, ale k dispozici je také kompletní systém vybavení, který osvobozuje profesionály i nadšené amatéry od zbytečné zátěže.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout
 • 02.11.2016

  Vysokorychlostní zázrak OM-D E-M1 Mark II na pultech obchodů již v prosinci

  Nový OM-D E-M1 Mark II bezpochyby překoná veškerá očekávání kladená na systémové fotoaparáty a nabídne profesionálům i nadšeným amatérům přesně to, co požadují.

  Více zde Přidat ke stažení Stáhnout