Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

ODDS: Diktování pomocí chytrého telefonu na profesionální úrovni. Kdykoli a kdekoli.

Diktujte neočekávané

Nadiktujte, opatřete poznámkami a odešlete. Olympus Dictation pro iPhone / Android je nádherně jednoduchá nahrávací aplikace pro pořizování diktátů na cestách. Snadná editace (vkládání/přepis) a následné odesílání hlasových souborů na přepis. Pro podniky to znamená zvýšenou efektivitu, snížení nákladů a více práce dokončené v kratším čase.

Aplikace Olympus Dictation
Pro Android a iPhone:

Zkušební verze zdarma!

Chcete-li z vaší diktovací aplikace vytěžit maximum, proč nezkusit ODDS společně s naším ODMS softwarem pro přepis řeči? Stáhněte si přepisovací modul ODMS R7 a vyzkoušejte jej zdarma po dobu 60 dní.

ODDS – Profesionální cloud řešení

Olympus Dictation Delivery Service (ODDS) se postará o přenos diktátů nahraných pomocí aplikace Olympus Dictation pro iPhone a Android. V situacích, kdy potřebujete neočekávaně nadiktovat nějaký záznam, ale svůj profesionální záznamník nemáte právě s sebou, můžete diktát snadno nahrát a odeslat do své organizace tak, aby byl přepsán ještě dříve, než se vrátíte zpět do kanceláře.

Olympus Dictation pro iPhone/Android

Olympus Dictation Delivery System

ODMS Přepisovací modul

DSS soubor

DSS soubor

DSS soubor

Administrátor

Olympus Dictation Portal

ODDS server

https

Email / ftps

Písař

Písař

Písař

Zabezpečení dat je na prvním místě

Firemní data jsou často největším bohatstvím společnosti. Jakmile se Olympus Dictation pro iPhone nebo pro Android propojí s ODDS, může organizace těžit z výhod široké škály bezpečnostních funkcí. Diktáty je možné nahrávat ve formátu DSS Pro s 256bitovým šifrováním AES. To znamená, že soubory s diktáty jsou chráněny i předtím, než jsou odeslány prostřednictvím HTTPS nebo ftp - a v žádném bodě distribučního řetězce tak nemohou být vyslechnuty neoprávněnými osobami.

Hladká integrace do stávajících workflow

Audio formát DDS Pro, zavedený oborový standard pro profesionální zpracování řeči, umožňuje hladkou integraci a následné zpracování pro snadný přepis řeči po celém světě. V samotných souborech s diktáty jsou uložena i metadata, jako například ID autora a pracovní typy. Diktáty je také možné nasměrovat na podnikový ftp server, takže mají písaři k diktátům přístup bez ohledu na to, kde se nacházejí.

 

Olympus Dictation Portal

Olympus Dictation Portal (ODP) je vysoce zabezpečený a flexibilní konfigurační nástroj na bázi webu, který umožňuje administrátorům centrální správu aplikace Olympus Dictation a příslušných ODDS licencí. Konfigurační záležitosti, jako například cílovou adresu diktátu a nastavení šifrování, má na starosti administrátor, takže autoři (koncoví uživatelé) jsou zbaveni těchto starostí a mohou se soustředit pouze na diktování pomocí své aplikace. Vše je tak maximálně jednoduché a nedochází k chybám uživatelů.

Obraz má cenu tisíce slov

V profesionálním životě je mnoho situací, kdy mluvené slovo získává skutečnou hodnotu teprve ve spojení s vizuálními podněty, které jej doprovázejí. A existuje také mnoho popisných úkonů, kdy je vizuální zobrazení nepostradatelné. Nyní mohou experti, konzultanti a odhadci připojit k diktátu před jeho odesláním písaři i obrazové informace, a to bez ohledu na to, zda je diktát nahrán pomocí záznamníku Olympus DS-7000/DS-3500 nebo aplikace Olympus Dictation.

Diktát a připojený obrázek

Může vás také zajímat