Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

LS‑P5

ALL-IN-ONE řešení Hi-Res záznamu zvuku
  • TRESMIC II
  • 96kHz/24bit
  • Bluetooth®

Zvuková kvalita budoucnosti

Působivý svými rozměry, nedostižný akustickým designem.

Ovládání směrovosti TRESMIC II

Zoomový mikrofon nabízí unikátní ovládání zvuku, které směšuje zvuk ze tří mikrofonů a upravuje směrovost ve 21 úrovních při zachování kvality zvuku. Zvolte optimální nastavení na základě scénářů, od nahrávaní ptačího zpěvu či hudby, až po přednášky a konference.

96 kHz/24-bit, kvalita lineárního PCM záznamu

Podpora maximální vzorkovací frekvence 96 kHz a lineární PCM záznam s kvantizační bitrate až 24 bitů (třikrát více informací než na CD). Navíc nahrávání a reprodukce v bezeztrátovém formátu FLAC pro uchování vysoké kvality zvuku při malé velikosti souboru. K dispozici také formát MP3 Audio až 320 kbps.

Podpora Bluetooth®

Bezdrátový monitoring zvuku a kompletní ovládání pomocí chytrého telefonu s aplikací DVR.Remote pro iOS a Android. Až na vzdálenost 10 m.

Získejte z App Store >
Získejte z Play Store >

Mikrofony schopné zpracovat akustický tlak (SPL) až 125 dB

Nezkreslené nahrávání, od hlasité hudby a zvuků okolí až po zpěv ptáků nebo přednášky.

Nahrávací režimy Inteligent auto, Manual a Smart

Režim Intelligent Auto automaticky a dynamicky upravuje úrovně zvuku. Manuální režim umožňuje jemné vyladění nahrávací úrovně podle hlasitosti zdroje zvuku. Náš nový režim Smart nastaví optimální úroveň zvuku na základě poslechu prostředí před spuštěním nahrávání.

Jasný zvuk, optimální pro záznam hlasu

Nový režim „Bright Sound“ nabízí zřetelnější nahrávky mluveného slova, například vlogů, přednášek nebo porad. Nahrávání se zvýšenou úrovní středních a vyšších tónů umožňuje zachytit zvuk s minimálními ruchy z okolí.

Uživatelské scénické režimy pro snadné nahrávání

Nejenže můžete uložit svá uživatelská nastavení, ale LS-P5 nabízí také režim 2-Mic Noise Cancellation pro nahrávání v hlučných prostředích. Toto je scénický režim známý jako „hlučné prostředí“. Je určený pro záznam mluveného slova ve velmi hlučném prostředí. Jeden mikrofon poslouchá ruch na pozadí, zatímco řečník mluví do druhého mikrofonu.

Předzáznam zajistí, že vám nic neunikne.

Díky režimu 2vteřinového předzáznamu nepromeškáte kvůli pozdnímu spuštění nahrávání krásný zpěv ptáka nebo důležitou poznámku řečníka. Záznamník lze ovládat také prostřednictvím mobilní aplikace DVR.Remote.

Audio režim Composite USB

Použití jako USB mikrofonu a reproduktoru. Ideální pro streamování nebo virtuální online porady.

Rozměry, konektivita a paměť

Přístroj, který nebude přítěží. Ať nahráváte jakkoli, vždy potřebujete správné připojení.

Malé rozměry - velký zvuk

Navzdory vysoce výkonným mikrofonům a dvěma bateriím nabízí záznamník kompaktní rozměry 39,6 x 112,2 x 16,1 mm a hmotnost pouhých 78 g.

16GB vestavěné paměti (+ MicroSD Slot)

16GB vestavěné paměti nabízí až 7 hodin záznamu v 96kHz/24bit Hi-Res kvalitě nebo 21 hodin v CD kvalitě. Použít lze také Micro SD karty o kapacitě až 2TB (XC Type I).

Výdrž baterie až 37 hodin

Obsahuje dva AAA NiMH akumulátory, které lze nabíjet přes USB. S napájecím zdrojem je navíc podporováno současné napájení a nabíjení baterií.

Připojení mikrofonu a sluchátek

Nezáleží na tom, zda chcete k záznamníku připojit externí mikrofon, nebo jej použít jako mikrofon k fotoaparátu. LS-P5 nabízí jak MIC-IN a Line-In vstupy, tak i sluchátkový výstup.

Funkce Slate Tone a Test Tone usnadňují nahrávání zvuku pro video

Slate Tone umožňuje odesílat do digitálního fotoaparátu referenční signál pro snazší editaci. Test Tone usnadňuje nastavení nahrávací úrovně ve fotoaparátu.

Stativový úchyt

LS-P5 je vybaven standardním ¼palcovým závitem pro upevnění na fotoaparát (pomocí adaptéru hot shoe sáněk) nebo na mikrofonní stojánek.

Vestavěné funkce pro editaci a přehrávání

LS-P5 nabízí řadu vestavěných funkcí bez nutnosti použití počítače.

Normalizace

Pro tiché nahrávky lze zvolit funkci Normalizace, která zvýší hlasitost zvuku při zachování kvality a zabrání zkreslení.

Rozdělení audio souboru a oříznutí záznamu

Pomocí vestavěných editačních funkcí lze nahrávky rozdělit nebo oříznout přímo v LS-P5 bez potřeby dalšího externího zpracování. Navíc můžete audio soubory opatřit fade-in a fade-out přechody.

Najděte rychle nahrávku pomocí kalendářního vyhledávání

S funkcí kalendářního vyhledávání jsou uložené nahrávky automaticky označeny datem zobrazeným v kalendářním formátu, takže je lze snadno vyhledat.

Další funkce pro přehrávání

LS-P5 je vybaven funkci potlačení šumu pro čistou kvalitu reprodukce a efektivní fungování funkce Voice Playback, která automaticky přeskakuje pasáže bez hlasu a přehrává pouze pasáže se záznamem řeči, což šetří čas a usnadňuje přepis nahrávky.

Snadná organizace nahrávek pomocí uživatelských složek

Kromě vytváření složek můžete složky s nahrávkami opatřit názvy, například „Konference“ nebo „Přednáška“. Názvy souborů a složek můžete měnit také pomocí mobilní aplikace DVR.Remote.

Nejen záznamník, ale celý systém

LS systém nabízí řadu příslušenství. Včetně mikrofonů, antivibračních adaptérů, kabelů, pouzder a napáječů.

Může vás také zajímat