Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

RecMic II:

Inteligentní a flexibilní USB mikrofon

RecMic II:

Navrženo pro přesné výsledky při rozpoznávání řeči. I v hlučných prostředích.

RecMic II:

Plug & Play

Řada RecMic II

ZAŽIJTE NOVOU DIMENZI PŘEVODU ŘEČI NA TEXT. Řada RecMic II je vytvořena tak, aby uspokojila vysoké nároky profesionálů, kteří požadují excelentní užitečnost a výsledky v jakékoli situaci vyžadující převod řeči na text. Čtyři modely této nové řady přinášejí exkluzivní výhody inovativní technologie potlačení hluku s inteligentním dvoumikrofonovým systémem, umožňujícím flexibilní směrovost a potlačení hluku. Všechna zařízení přicházejí také s mimořádně hladkým UV povlakem a tichými tlačítky redukujícími rušivé zvuky doteků. Antibakteriální povrch splňuje hygienické požadavky, zejména v medicínském prostředí.

Tiché prostředí

Hledáte precisní kvalitu záznamu v libovolném prostředí? Nechcete se starat o to, kde právě diktujete. Chcete si svobodně vybrat místo a vychutnat si čerstvý vzduch z okna. Pak ale vždy hrozí riziko neočekávaných hluků.

Hlučná prostředí

RecMic II znamená prakticky konec obav z neočekávaných ruchů. Vliv rušivého okolí na kvalitu záznamu bude významně potlačen.

Technologie Beamforming

Díky inovativnímu dvoumikrofonovému systému řady RecMic II jsou ruchy na pozadí aktivně ignorovány, takže je vždy zajištěna vysoká přesnost rozpoznání řeči.

Vypnutá směrovost

Vysoká směrovost je jedním z klíčových aspektů k dosažení přesných výsledků při rozpoznávání řeči. Když je směrovost vypnutá, jsou zaznamenány ruchy okolí.

Zapnutá směrovost

Díky dvěma všesměrovým mikrofonům je RecMic II schopen soustředit se čistě na řečníka. Zvuky okolí jsou do značné míry „odfiltrovány“.

Vyspělá funkce potlačení hluku identifikuje hlas a zachovává jej v nezměněné podobě. Současně jsou nedůležité zvuky potlačeny, aniž by došlo ke zkreslení hlasu. Kdykoli. Kdekoli.

Potlačení hluku a nastavení směrovosti lze nakonfigurovat prostřednictvím software RCT (RecMic Configuration Tool) nebo pomocí kombinace tlačítek bez použití jakéhokoli programu (viz Stručný uživatelský průvodce).

Stáhnout >

Torsten Hein a Carsten Schulthes, výkonní ředitelé DAZ Diktiertechnik, Německo: „Kvalita záznamu a rozpoznávání řeči jsou u testovaného zařízení vynikající díky vysoce citlivým mikrofonům a efektivnímu potlačení okolních ruchů. Novou funkcí je možnost individuálního mapování kláves, přinášející nový rozměr softwarové kompatibility. Počítače, které rozpoznají klávesnice, rozpoznají také Olympus RecMic II. To je chytrý přístup společnosti Olympus, jak šetřit IT zdroje a jak získat nové uživatele.“

Romain Koenig, vedoucí technického týmu v DICMA, Francie: „Testy jsme prováděli v hlučných prostředích, kde se prokázal excelentní výkon při rozpoznávání řeči. Citlivost na hluk nastavíte ve vteřině pouhým stiskem dvou tlačítek na mikrofonu, umožňujících snadno přepnout z tichého na hlučné prostředí. Použití HID režimu v novém RecMic umožňuje našemu technickému týmu sestavovat klientská řešení bez potřeby jakýchkoli dalších ovladačů. Absence ovladače znamená, že vše funguje s jakýmkoli běžným operačním systémem a systém je méně náchylný k pádům.“

Jürg Sprecher, systémový inženýr ve Voicepoint AG, Švýcarsko: „Technologie potlačuje nežádoucích ruchy pozadí a poskytuje přesné výsledky pro přepis rozpoznávání řeči. Přiložený program RCT (RecMic Configuration Tool) vypadá moderně a snadno se obsluhuje.“

Navštivte Voicepoint >
Kompatibilní s
 • dns.comfort.pro workflow, dns.comfort.basic workflow PLUS, dns.comfort.net PLUS, dns.comfort.local PLUS

 • Lexacom 3, Lexacom Echo, Lexacom Connect

 • VocalSoft

 • DictaPlus

 • Všechny produkty jsou kompatibilní

 • Všechny produkty jsou kompatibilní

 • MIRSK Speech Recognition & MIRSK SUITE

 • M*Modal Fluency Direct ®, M*Modal Fluency Flex ®

 • RM-4010P: Speech Recognition Family

 • Dictanet

 • Zenidoc

Pro vývojáře: DIY

Vyvíjíte svůj vlastní software? Chcete plně integrovat RecMic II a moci plně ovládat intuitivní i skryté funkce? Nabízíme snadno použitelnou sadu pro vývojáře (SDK), která vám umožní integrovat diktovací hardware Olympus do vašich aplikací s minimálním úsilím. Jenoduše aplikujte nejnovější SDK kliknutím na tento odkaz.

Aplikovat >