Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

DS-2600:

Profesionální diktování snadno a pohodlně.

Nechte za sebe pracovat svůj hlas

Pracujete hodně z domova nebo v kanceláři skromné velikosti, jako je malá lékařská praxe nebo advokátní kancelář? DS-2600 je ideální zařízení pro vaši osobní efektivitu.

Přejděte na digitální diktování

Analogové diktování už pro vás nepřichází v úvahu a vy se chcete posunout k jednoduchému digitálnímu způsobu diktování? Objevte snadný vstup do digitálního světa s novým DS-2600.

Podnikatelé a začínající firmy na cestách

Právě jste zahájili své vlastní podnikání a nyní hledáte rychlého a jednoduchého pomocníka pro digitální diktování? DS-2600 vám pomůže k úspěchu. Snadno a rychle.

Nahrávejte své schůzky a konference

Máte jednu schůzku za druhou? Neustálé psaní odvádí vaši pozornost od tématu nebo od zákazníka? Vyzkoušejte konferenční režim nového DS-2600, který zachytí každé slovo ve stereo kvalitě.

Využijte intuitivnost 4polohového posuvného přepínače

Posuvný přepínač umožňuje jednoduché, intuitivní ovládání, takže se můžete plně soustředit na diktované myšlenky. Spouštějte, zastavujte a upravujte své diktáty snadno pomocí robustního posuvného přepínače, aniž byste se museli na přístroj dívat. Diktování je tak možné nejen v sedě, ale i za pohybu.

Ušetřete čas: Kompletní škála editačních voleb pro snadnou tvorbu textu

Je více možností, jak vytvářet texty hlasem, než jen prosté nahrávání. Formát DSS (digital speech standard) umožňuje rychlou editaci souborů (vkládání, přepis, připojování, mazání/střih).

Kvalitní nízkošumový mikrofon

Nová řada DS je vybavena nízkošumovými všesměrovými mikrofony a tlumiče kolem mikrofonní jednotky minimalizují hluk způsobovaný dotykem rukou.

Nové! Včetně směrového stereo nahrávání

Během schůzek lidé často mluví jeden přes druhého a z různých směrů. Nikdo není schopen zachytit poznámky tak rychle a strukturovaně. DS-2600 je obzvláště vhodný pro zachycení všech vašich porad. Své schůzky můžete nahrávat jednoduše, přesto však ve vynikající kvalitě.

Snadná správa diktátů s DSS Player Standard

DS-2600 je dodáván s DSS Player Standard (Mac & PC). Tento uživatelsky přívětivý software nabízí dokonalý přehled o všech vašich diktátech a usnadňuje vám tak správu nadiktovaných souborů. Automaticky také naimportuje vaše diktáty z hlasového záznamníku do počítače.

Hledáte výkonné řešení přepisu řeči na text s funkcí WiFi a vysokým stupněm zabezpečení dat?

Navštivte produktové stránky DS-9500 a seznamte se s profesionálním řešení diktování, včetně funkcí WiFi. Bezdrátové sdílení souborů s diktáty zajistí ještě rychlejší workflow. Na kterémkoli místě.

Více informací >
Může vás také zajímat