Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MONOCULAR I

Monocular i: Kompaktní řešení pro přiblížení obrazu, kdykoli a kdekoli
 • Vysoce kvalitní 6x zvětšení
 • Elegantní a kompaktní design, vejde se do každé kapsy
 • Vodotěsný | Odolný proti zamlžování | Prachotěsný

Monocular i

 • Divadlo

  Elegantní model v bílé a béžové barvě s sebou můžete hrdě vzít i do divadla, opery nebo na podobné akce, kde oceníte mimořádný výkon šestinásobného zvětšení. Díky posuvnému ovládání zaostřování můžete velmi pohotově zaostřit na objekt svého zájmu.

 • Muzeum

  Díky mimořádně kompaktním rozměrům pouhých 87x38x25mm (DxŠxV) vklouzne pohodlně do jakékoli kapsy nebo i té nejmenší kabelky, aby byl v mžiku připraven k použití. S hmotností pouhých 70g je tento produkt dokonalým společníkem, se kterým můžete snadno prozkoumávat muzea, aniž byste s sebou museli vláčet těžké vybavení.

 • Koncert

  Vysoce kvalitní optický systém s čočkami o průměru 16 mm zaručuje v každé situaci křišťálově čisté zobrazení. Tělo plněné dusíkem zabraňuje zamlžování – takže majitelé Monocular i si budou moci na koncertě vychutnat dokonalý vizuální zážitek mnohem dříve, než ostatní bez této užitečné vychytávky. Díky vodotěsnosti si dokonalý zážitek vychutnáte i na koncertech pod širým nebem za deštivého počasí.

 • Univerzita

  S tímto novým produktem se již více nemusíte strachovat, na jakém místě budete v posluchárně nebo semináři sedět. Díky šestinásobnému zvětšení snadno přečtete a zachytíte každý detail i na velkou vzdálenost.

S novým modelem Monocular i nabízí OM Digital Solutions vysoce mobilní a univerzální řešení, umožňující zvětšení vzdálených objektů jedním okem.

Tento nový produkt vytváří dvojrozměrný obraz a je neporazitelný především svými rozměry při stejném zvětšení a čistotě obrazu, jaké nabízejí běžené binokuláry.

Velikost je největším trumfem modelu Monocular i. Rozměry a hmotnost jsou přibližně poloviční v porovnání s binokuláry. Je jedno, jestli jste v opeře, v divadle, na výstavě, nebo se účastníte semináře. Tento stylový model je ideálním řešením pro uživatele, kteří ocení možnost mít vždy po ruce praktické šestinásobné zvětšení, bez nutnosti nosit s sebou podstatně větší a těžší dalekohled.

Více informací