Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Zjistěte více
 
 

Nejvyspělejší všestranný digitální kompakt

 • “Jednoduše miluju elegantní grip s texturou v podobě kůže. Mimořádně štíhlý a lehký STYLUS 1s je ideální společník na mých výletech za krásami světa.”

  Fúze proslulého fotografického stylu OM-D s nekompromisním objektivem i.ZUIKO DIGITAL - to je nový STYLUS 1s. Kompaktní tělo má tloušťku pouhých 56,5 mm, přesto je fotoaparát doslova nabitý celou řadou nepostradatelných funkcí, díky kterým pořídíte nezapomenutelné fotografie i při slabém osvětlení. To platí i pro vysoce výkonný objektiv s konstantní světelností 1:2.8 v celém rozsahu 10,7x optického zoomu, jehož bezproblémová spolupráce s velkým, 1/1,7palcovým BSI CMOS snímačem přináší kvalitu, jakou od značky OLYMPUS očekáváte.

   

  99.0mm

  Mimořádně štíhlý design

  28-28mm

  Zoom s vysokým rozlišením

  1:2.8

  Konstantní světelnost

 • “Mám rád dokonalou kontrolu nad fotografovanou scénou a konečným výsledkem. STYLUS 1s přináší mé imaginaci naprostou kreativní svobodu.”

  U STYLUS 1s jde ovládání v profesionálním stylu ruku v ruce s intuitivním přístupem. Tento digitální kompakt spojuje autentické manuální možnosti s vyspělým ovládáním, flexibilitou a rychlou reakcí ve stylu digitální zrcadlovky. To vám dává dokonalou jistotu s každým stiskem spouště. STYLUS 1s poslouží také jaké digitální videokamera, s jejíž pomocí zaznamenáte ve filmové podobě neopakovatelné momenty svého života.

 • “STYLUS 1s, nabitý celou řadou vyspělých funkcí, má vše, co si jen mohu ve fotoaparátu přát pro zachycení unikátních momentů.”

  STYLUS 1s nabízí absolutně nejvyšší obrazový výkon v kompaktním fotoaparátu této kategorie. Konstantní vysoká světelnost 1:2.8 v celém rozsahu 10,7x zoomu jen podtrhuje použité vyspělé technologie. Výsledkem jsou vzpomínky zachycené v té nejvyšší kvalitě. I v šeru a nepříznivých světelných podmínkách a při fotografování na velkou vzdálenost máte jistotu ostrých záběrů - rychle a bez nutnosti vláčet s sebou další příslušenství.

 •  
  Mimořádně štíhlý a elegantní
 •  
  Naprosto snadné používání
 •  
  Nejvyšší výkon

Neodolatelné vlastnosti STYLUS 1s

 • Super světelný objektiv

  Vychutnejte si vysoce precizní, jasné snímky díky konstantní světelnosti 1:2.8 v celém rozsahu zoomu. Nádherným rozostřením pozadí můžete zdůraznit hlavní objekt. STYLUS 1s vám tak přináší naprosto unikátní možnosti kreativity. Proměňte fotografovaný objekt v překrásný obraz zachycený ve správném okamžiku.

 • Hybridní ovládací kroužek

  S hybridním ovládacím kroužkem na STYLUS 1s máte v mžiku k dispozici jak analogové, tak i digitální ovládání. Nejpoužívanější funkce jednoduše přiřaďte hybridnímu kroužku nebo ovládacímu kolečku na horní straně fotoaparátu. Tak můžete rychle upravit nastavení, aniž byste museli spustit zrak z fotografovaného objektu - jako pravý profesionál. A co víc, praktická páčka zoomu umožňuje účinnou kontrolu při přidržování fotoaparátu levou rukou.

 • Přesný elektronický hledáček

  Ponořte se zcela do fotografování, aniž byste spustili zrak z vašeho objektu. Díky vysokému rozlišení a rychlé odezvě zobrazí velký elektronický hledáček okamžitě a s absolutní přesností jakékoli nepatrné změny. Automatická kontrola podsvícení přináší přesné vykreslení scény pro ještě úchvatnější výsledky. Další přednost:
  STYLUS 1s detekuje oko přiložené k hledáčku a automaticky vypne Live View náhled na výklopném LCD displeji.

 • Ovládání a sdílení prostřednictvím Wi-Fi

  Jednoduše se dotkněte ikonky Wi-Fi na vašem chytrém telefonu a spusťte aplikaci OI.Share, která propojí STYLUS 1s s vaším chytrým telefonem - a užijte si možnosti bezdrátového ovládání. Sledujte scénu na displeji svého telefonu a poté jediným dotykem spusťte spoušť. Jelikož lze fotografie v mžiku přenést do chytrého telefonu, můžete je okamžitě sdílet se svou rodinou a přáteli, bez ohledu na to, na kterém místě planety se právě nacházíte.

  Obrázek vpravo slouží pouze k ilustračním účelům.

Další vlastnosti
 • 3″ výklopný displej

  Displej s rozlišením až 1,04 milionu obrazových bodů je vybaven také výklopným mechanismem, takže můžete pohodlně fotografovat z neobvyklých úhlů, například z vysoké nebo naopak nízké perspektivy.

 • Spoušť Touch AF

  Rychle reagující dotyková obrazovka vám umožní zaostřit a vyfotografovat snímek ve zlomku vteřiny - vše jediným klepnutím prstu. Takže dokážete přesně zachytit veškeré kouzlo prchavého okamžiku.

 • 11 uměleckých filtrů

  Popusťte uzdu svojí kreativity: Pohrajte si s různými efekty a pomocí některého z 11 uměleckých filtrů dodejte svým snímkům umělecký rozměr.

 • Photo Story

  Obohaťte své záběry vlastní kreativitou. Spojením více snímků do jedné koláže vyprávějte svými fotografiemi příběhy.

 • Full HD video

  Hledáte způsob, jak svými videi skutečně zaujmout? S fotoaparátem STYLUS 1s se můžete spolehnout na brilantní obrazovou kvalitu vašich videí, podpořenou úžasným zvukem a širokou škálou kreativních efektů.

 • Rozšířené možnosti expozice

  Díky vestavěnému ND filtru můžete upravit expozici dle potřeby a využít maximálního potenciálu jakékoli scény.

 • Máte rádi RAW formát?

  Měli byste - nepřijdete tak o žádný detail ani kvalitu snímku, tolik potřebnou např. pro tisk fotografií ve velkém formátu.

 • Používání je hračka

  STYLUS 1s nabízí nejen dostatečný výkon pro ambiciozní fotografy, ale také snadné ovládání pro začátečníky, s funkcemi Live Guide a iAuto, které vedou fotografa na cestě za skvělými snímky.

 • Intervalové snímání a časosběrné video

  Funkce intervalového snímání ve spojení s funkcí časosběrného videa umožňuje zachytit východ slunce nebo jiné unikátní děje jako video se speciálním časosběrným efektem.

 • Režim zaostřování Small AF Target

  Využijte ještě přesnější zaostření na konkrétní místo nebo objekt. Vyberte z režimů All Targets, Single Target, Group Target a Small AF Target nejvhodnější režim pro dané podmínky a fotografický styl.

Specifikace STYLUS 1s

 • 87mm 56.5mm 116,2mm
 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   
Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte svůj produkt OLYMPUS a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 
Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Objevujte a sdílejte