Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Stvořen pro extrémní mrazy

Vychutnávejte si svůj aktivní životní styl na doraz - a nezapomeňte si s sebou vzít svůj Tough TG-850. Zachyťte úžasné akční scény během lyžování nebo jízdě na snowboardu. Díky mrazuvzdornosti až do -10°C se fotoaparát stane vaším dokonalým zimním společníkem.

 •  

  Mrazuvzdorný

  Připraven do mrazivého počasí až -10°C

 •  

  Vodotěsný

  Potopte se s ním do hloubky až
  10 metrů

 •  

  Tlakuvzdorný

  Odolá pádům z výšky až 2,1 metru nebo tlaku až 100 kg

TG-850: Tři funkce připravené pro dobrodružství

Kreativní, ostré záběry

Integrovaná technologie stabilizace obrazu zaručuje ostré detaily, i když jste právě v pohybu.

Objektiv s extrémně širokým ohniskem 21 mm vám přináší více možností kreativních záběrů.

Přečtěte si více
 
 

Dokonale pohodlné

Dobrodružství jsou mnohem zábavnější s přáteli. Pořiďte tedy třeba jejich podvodní snímek z vodní hladiny - usnadní vám to výklopný LCD displej.

S výklopným LCD máte dokonalou kontrolu nad úhlem záběru.

Přečtěte si více
 
 

Speciální fotografie

Obraz má větší cenu než tisíc slov - a pro časosběrné snímky to platí dvojnásob.

Intervalové snímání umožňuje v předem definovaných intervalech zachytit probíhající děje.

Přečtěte si více
 
 

Objevte výhody širokých záběrů se stabilizací obrazu

Nejlepší z nejlepších optických technologií byly použity při vývoji extrémně širokoúhlého objektivu s ohniskovou vzdáleností 21 mm, který nezná kompromisy v obrazové kvalitě. A TG-850 je první Tough fotoaparát vybavený takto širokoúhlým objektivem. I při 5x zoomu si zachovává své brilantní parametry. Objektiv pracuje s technologií optické stabilizace obrazu, známou z digitálních zrcadlovek. Ta zabraňuje roztřesení záběru a přispívá tak k brilantně ostrým záběrům i při slabém osvětlení.

Fotografujte snadno kreativní snímky pod vodní hladinou

TG-850 je první fotoaparát ve třídě Tough, který nabízí výklopný LCD panel a zároveň si zachovává své kompaktní, útlé rozměry. Fotografujte fascinující kreativní záběry s novými úhly pohledu. Ozvláštněte své záběry neobvyklou perspektivou a vyfotografujte například své přátele z úrovně mořské hladiny, aniž byste si namočili obličej.

TG-850: Vychutnejte si každý okamžik

Můžete zachytit plnou nádheru okamžiku - například nádherné východy slunce, unikátní děje nebo jednoduše pohyby hvězd. Intervalové snímání umožňuje pořizovat speciální časosběrná videa. Tato chytrá funkce pořizuje fotografie (1 až 99) dané scény v přednastavených časových intervalech (10 s až 60 min). Z nich pak můžete pomocí programu ve vašem počítači vytvořit dynamické a efektní časosběrné video.

Funkce TG-850, které musíte mít

Umělecké filtry

Vybráním jednoho ze 7 uměleckých filtrů dodáte svým fotografiím osobní dotyk kreativity. Pop Art, Jemná kresba, Camera obscura a Zrnitý film, to jsou jen některé z těch, které můžete vyzkoušet.

60p Full HD Video

Vysoké rozlišení Full HD (1920 x 1080) spolu s 60p přináší mistrovská videa, takže si můžete vychutnat plynulý obraz s hladkými přechody v dech beroucí obrazové kvalitě.

iHS

Díky spojení rychlého 16megapixelového BSI CMOS snímače a vysoce výkonného obrazového procesoru TruePic vám technologie iHS umožní perfektní zachycení scény přesně tak, jak chcete - nádherně ostře a ve vynikající kvalitě.

Wi-Fi a OI.Share

Sdílení skvělých snímků s přáteli na sociálních sítích je nyní jednodušší než kdy dřív - s OI.Share a FlashAir™ kartou s podporou Wi-Fi pro vynikající bezdrátovou konektivitu mezi vaším fotoaparátem a mobilním zařízením.

TruePic VII

Spolu s rychlým snímačem se obrazový procesor nové generace TruePic VII přesně přizpůsobuje konkrétní použité cloně objektivu. Výsledkem jsou působivé fotografie a videa s realistickou živostí.

Další vlastnosti

 • VYSOKORYCHLOSTNÍ ZÁZNAM
 • VYSOKORYCHLOSTNÍ NEPŘETRŽITÉ SNÍMÁNÍ
 • SMART PANORAMA
 • KOMPATIBILITA S TECHNOLOGIÍ FLASHAIR
 • KOMPATIBILITA S TECHNOLOGIÍ EYE-FI
 • ZOOM SE SUPER ROZLIŠENÍM
 • TECHNOLOGIE DETEKCE OBLIČEJŮ
 • IAUTO
 • AF TRACKING
 • KOREKCE STÍNŮ
 • KOMPENZACE PROTISVĚTLA HDR
 • ZÁZNAM S HYBRIDNÍ 5-OSOU STABILIZACÍ OBRAZU
 • REŽIM PRO NOČNÍ SCÉNY
 • LCD S ÚHLOPŘÍČKOU 7,6 CM A 460000 OBRAZOVÝMI BODY
 • 16 EGAPIXELOVÝ PODSVÍCENÝ CMOS

VYSOKORYCHLOSTNÍ ZÁZNAM

Vysokorychlostní záznam umožňuje zachytit i ty nejrychleji se pohybující předměty s extrémní frekvencí 120 nebo dokonce 240 snímků/s. Můžete zaznamenat pohyb, který lidské oko ani nezachytí, a poté jej přehrát zpomaleně na televizoru snímek za snímkem.

VYSOKORYCHLOSTNÍ NEPŘETRŽITÉ SNÍMÁNÍ

Místo toho, abyste měli na zachycení fotografie jen jednu šanci, rychlé nepřetržité snímání umožňuje precizně zaznamenat celou akci a pohyb snímek za snímkem.

SMART PANORAMA

Tato funkce uživateli umožňuje vytvářet ohromující, extrémně širokoúhlé panoramatické fotografie jednoduše otáčením kamerou v horizontálním nebo vertikálním směru. Není nutné sledovat místa překrytí – fotoaparát jednotlivé snímky spojí automaticky.

KOMPATIBILITA S TECHNOLOGIÍ FLASHAIR

Pokud použijete technologii FlashAir v kompatibilním fotoaparátu a aplikaci OI.Share ve svém chytrém telefonu, vaše fotografie bude možné rychle a snadno bezdrátově přenášet do vašeho mobilního zařízení, upravovat je přímo v aplikaci přidáváním uměleckých filtrů a sdílet s přáteli a rodinou prostřednictvím sociálních sítí. Nastavení funkce FlashAir můžete upravovat prostřednictvím speciální nabídky připravené ve fotoaparátu, takže je připojení k chytrému telefonu snadné i bez použití počítače.

Obrázek vpravo slouží pouze k ilustračním účelům.

KOMPATIBILITA S TECHNOLOGIÍ EYE-FI

Paměťová karta Eye-Fi umožňuje automaticky odesílat snímky pomocí sítě Wi-Fi. Kompatibilita s fotoaparátem znamená, že tuto funkci můžete dle potřeby aktivovat nebo deaktivovat přímo v nabídce nastavení. Takže kdykoli budete potřebovat, můžete fotografie a videoklipy z fotoaparátu přímo sdílet s jinými zařízeními. Můžete je třeba přenést do jakéhokoli mobilního zařízení a poté je sdílet s rodinou a přáteli na sociálních sítích.

Obrázek vpravo slouží pouze k ilustračním účelům.

ZOOM SE SUPER ROZLIŠENÍM

Na rozdíl od běžného digitálního zoomu, který přibližuje na úkor rozlišení a ostrosti obrazu, zoom se super rozlišením společnosti Olympus digitálně prodlužuje rozsah optického zoomu. Například 12,5x optický zoom dokáže rozšířit na 25x bez pozorovatelné ztráty kvality obrazu.

TECHNOLOGIE DETEKCE OBLIČEJŮ

Tato technologie vyhledává v záběru obličeje a rozpoznává je jako hlavní objekty. Automaticky na ně zaostří a optimálně upraví expozici, aby byl výsledný snímek ve správných místech ostrý a ideálně exponovaný. Pokročilá detekce obličejů je k dispozici při pořizování fotografií i videoklipů a dokáže rozpoznat až osm obličejů.

IAUTO

Nová a zdokonalená verze režimu iAuto rozpoznává širokou škálu scén a automaticky použije vhodná nastavení, aby vznikl co možná nejlepší snímek. Díky tomuto režimu je snadné pořizovat profesionálně vypadající fotografie a videa pouhým stisknutím tlačítka, dokonce i pod vodou.

AF TRACKING

Tento systém umožňuje automaticky sledovat pohybující se předmět tak, aby byl stále zaostřený. Dokonce je schopen si daný předmět zapamatovat, když zmizí ze záběru, a pokračovat v jeho sledování, jakmile se znovu objeví.

KOREKCE STÍNŮ

Pořizujte nádherné portréty v prostředích s vysokým kontrastem, jejichž zachycení by bylo za normálních okolností problematické. Díky výkonu procesoru TruePic umožňuje technologie Advanced Shadow Adjustment automaticky upravit jas a gradaci. To zajišťuje snížení hladiny šumu v tmavých oblastech a vytvoření přirozeně vyhlížející fotografie.

KOMPENZACE PROTISVĚTLA HDR

Místo zachycení jediného snímku pořídí fotoaparát několik snímků velmi rychle za sebou s různým nastavením expozice a poté je automaticky sloučí. Výsledkem je koláž snímků plynule prolnutých do jediné perfektně exponované fotografie. Svoji scénu můžete zachytit přesně tak, jak ji vidíte, i když fotíte proti světlu.

ZÁZNAM S HYBRIDNÍ 5-OSOU STABILIZACÍ OBRAZU

Světově první* hybridní 5-osá stabilizace obrazu pro záznam videa v kompaktním fotoaparátu je navržena tak, aby potlačovala rozmazávání obrazu i za špatného osvětlení, v dlouhých videozáznamech a při pohybu.

REŽIM PRO NOČNÍ SCÉNY

Režim pro noční scény odstraňuje šum obrazu a otřesy fotoaparátu a umožňuje pořizovat ostré fotografie zachycením několika snímků s různými hodnotami expozice. Poté zvolí a sloučí nejvhodnější gradaci pro různé oblasti fotografie a vytvoří perfektně exponovaný snímek, který by normálně nebylo možné za špatných světelných podmínek bez stativu pořídit. Fotoaparát Olympus stačí jen zamířit a stisknout spoušť.

LCD S ÚHLOPŘÍČKOU 7,6 CM A 460000 OBRAZOVÝMI BODY

Displeje Olympus s úhlopříčkou 3″ jsou ideální pro snadnou kompozici záběru, prohlížení a sdílení fotografií a videí. Obrazová síla těchto monitorů je charakterizována živou reprodukcí barev a vysokou úrovní kontrastu s vylepšeným rozlišením až 460 tisíc bodů a skvělými novými technologiemi pro ještě lepší možnosti prohlížení fotografií a komponování záběru.

16 EGAPIXELOVÝ PODSVÍCENÝ CMOS

Pro vysoce kvalitní videoklipy, fotografie a velkoformátové výtisky máte k dispozici rozlišení až 16 megapixelů. S podsvíceným snímačem CMOS navíc získáte vyšší kvalitu obrazu s nižší úrovní šumu, zejména za slabého osvětlení.

 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Živý test
   
   
 • storelocator

  Koupit v obchodě

  Preferujete osobní kontakt? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   
Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte svůj produkt OLYMPUS a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 
Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Objevujte a sdílejte

Může vás také zajímat