Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Zjistěte více
 
 

TRAVELLER SH-2:


Jednoduchost a krása v jednom

Nejlepší rodinný kompaktní fotoaparát

 • “Miluji stylový design! Jeho kompaktní rozměry jsou ideální pro naše rodinné cestování a nabízí nám také pokročilé funkce.“

  Prémiový design SH-2 v klasické stříbrné nebo elegantní černé barvě dokonale vynikne ve vašich rukou jako ideální doplněk moderního rodinného fotografa. Vytříbený texturovaný povrch v imitaci kůže a kovové tělo dodávají fotoaparátu ušlechtilý vzhled.

 • “Díky skvělé stabilizaci obrazu nyní můžeme pořídit ostré fotografie a videa i při slabém osvětlení.”

  Díky výkonné optické stabilizaci obrazu v pěti osách, která kompenzuje všechny typy otřesů fotoaparátu, pořídíte s SH-2 i bez použití stativu dokonale ostré záběry bez rozmazaných scén. Je to nejlepší kompaktní fotoaparát na cesty a rodinné oslavy.

 • “Zachycení nádherných scén s dětmi v hlavní roli nebylo nikdy jednodušší, a to i večer nebo v noci.”

  S režimem Nightscape pro portrétní nebo krajinnou fotografii můžete zachytit nádherné noční scény v průzračné kvalitě: ohňostroje jsou velkolepé, hvězdné nebe úchvatné a scény při svíčkách neodolatelně působivé. Použijte Live Composite pro dynamické fotografie zachycující světla velkoměsta i svit hvězd.

 •  
  Prémiový design
 •  
  OSTRÉ ZÁBĚRY
 •  
  PRŮZRAČNÉ NOČNÍ SCENÉRIE

Funkce SH-2, které musíte mít

 • SH-2: Přibližte se na dosah

  Navzdory kompaktnímu, štíhlému designu nabízí SH-2 vysoce výkonný 24x otický zoom (48x Super Resolution zoom), který vás dostane blíže i k těm nejvzdálenějším objektům. Ale můžete i zvětšovat drobné objekty vzdálené pouhých 40 cm.

 • SH-2: Magie filmu

  Užívejte si naplno čas strávený se svou rodinou a uchovejte tyto neopakovatelné chvilky v podobě úžasných videí. Použijte kteroukoli ze čtyřech vyspělých funkcí SH-2: Vysokorychlostní video 120/240 snímků za vteřinu, současné fotografování a nahrávání videa Photo & Movie, časosběrné/noční časosběrné video Time Lapse/Night Scene Time Lapse a v neposlední řadě také funkci Full HD video 30p/60p, se kterou budou vaše filmové záběry vypadat úchvatně i na velkých obrazovkách Full HD televizorů.

 • SH-2: Okamžité sdílení

  Podělte se o své nejnovější snímky s rodinou a přáteli. Zabudované WiFi a aplikace OI.Share vám umožní snadné propojení SH-2 s chytrým telefonem a zveřejnění snímků. Nebo můžete mobilní telefon použít jako dálkový ovladač, například při fotografování dokonale ostrých nočních scén.

  Obrázek vlevo slouží pouze k ilustračním účelům.

 • SH-2: Vytvořte svůj vlastní příběh

  Obohaťte neopakovatelné momenty se svou rodinou dotykem osobitosti. Funkce Photo Story vám umožní automatické zachycení, uložení a sdílení vzpomínek v podobě kreativní koláže, sestavené plně ve vaší režii.

Další vlastnosti
 • 16 Megapixelový podsvícený CMOS

  Nechte se ohromit plnoformátovými videi, fotografiemi a tisky ve vysokém rozlišení až 16 megapixelů. Získejte vyšší obrazovou kvalitu s menším šumem a více obrazovými detaily, zejména ve slabém osvětlení.

 • Obrazový procesor TruePic VII

  Spolu s rychlým snímačem se obrazový procesor nové generace TruePic VII přesně přizpůsobuje konkrétní použité cloně objektivu. Výsledkem jsou působivé fotografie a videa s realistickou živostí.

 • iHS technologie

  Kombinace citlivého 16Megapixelového CMOS snímače a vysoce výkonného obrazového procesoru TruePic s technologií iHS vám umožní dokonalé zachycení scény přesně podle vašich představ - v úžasné kvalitě a s ostrými detaily.

 • Třípalcový LCD displej s 460000 obrazovými body

  První volba pro snadné komponování, prohlížení a sdílení: velký LCD displej s vysokým rozlišením zobrazí každou fotografii nebo video v živých barvách a s vysokou úrovní kontrastu.

 • Intervalové snímání a časosběrné video

  Funkce intervalového snímání ve spojení s funkcí časosběrného videa umožňuje zachytit východ slunce nebo jiné unikátní děje jako video se speciálním časosběrným efektem.

 • Umělecké filtry

  Obohaťte záběry vlastní kreativitou. Pohrajte si s různými efekty a ozvláštněte svoje fotografie nebo videa některým ze 7 uměleckých filtrů, které dodají vašim snímkům punc osobitosti.

 • Live Guide

  V pouhých třech snadných krocích nastaví Live Guide automaticky všechny parametry a změní obraz tak, abyste viděli, jaký efekt budou mít vaše změny na konečný výsledek. Takže máte jistotu, že pořídíte přesně takový snímek, jaký chcete.

 • RAW - Máte to rádi syrové?

  Měli byste - nepřijdete tak o žádný detail ani kvalitu snímku, tolik potřebnou např. pro tisk fotografií ve velkém formátu.

Specifikace TRAVELLER SH-2

 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   
Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte svůj produkt OLYMPUS a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 
Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Objevujte a sdílejte