Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

Obrazová kvalita, kompaktní design, technologie - nejlepší důvody, proč zvolit OM-D

Prémiový design

Řada OM-D přináší brilantní obrazovou kvalitu, vysokou rychlost, preciznost a bohatou paletu kreativních funkcí - to vše zabalené do nadčasového prvotřídního designu. Každý detail těchto špičkových fotoaparátů byl pečlivě navržen tak, abychom mohli nabídnout uživatelsky přívětivý, ergonomický fotoaparát, který je také poutavý na pohled.

OM-D: Mistrné zpracování v každém aspektu

Všechny fotoaparáty v řadě OM-D jsou ztělesněním stylu a elegance. Jejich ergonomie, kovové voliče, elektronický hledáček a mnoho dalších detailů jsou v dokonalé harmonii, vyzařující profesionalitu v každé rovině fotografie.

Vytesán k dokonalosti

 • Intuitivní ergonomie

  Logické umístění kovových voličů, dokonalé proporce ovládacích tlačítek, vzdálenosti mezi jednotlivými prvky - všechny tyto detaily dohromady vytvářejí ucelený estetický dojem a zároveň zaručují, že je fotoaparáty OM-D skutečně radost používat.

 • Kvalitní texturované povrchy

  Řada OM-D prokazuje profesionalitu v každém detailu. Fotoaparáty jsou vybaveny unikátním předním a zadním gripem, který dokonale padne do ruky. Prvotřídní materiály s jemnými texturami usnadňují spolehlivé uchopení a propůjčují fotoaparátu luxusní vzhled.

 • Prvotřídní konstrukce

  Poznávacím znamením fotoaparátů OM-D je tělo z ušlechtilé hořčíkové slitiny. Z kompaktních rozměrů vyzařuje síla a schopnosti. Navzdory kovovému tělu zůstává fotoaparát dostatečně diskrétní a lehký, aby jej bylo možné vzít na každou fotografickou misi.

Zmenšen k dokonalosti

Každodenní nástroj, který můžete vzít všude s sebou. Všechny fotoaparáty v řadě OM-D mají kompaktní tělo, zmenšení rozměrů a hmotnosti však neznamená kompromisy v dokonalé kvalitě každého záběru.

 • E-M1 Mark II
 • E-M5 Mark II
 • E-M10 Mark II
 • E-M10
 • %

  menší*

 • %

  lehčí*

*V porovnání s průměrnou digitální zrcadlovkou (k srpnu 2016)

 • 0%

  menší*

 • 0%

  lehčí*

*V porovnání s průměrnou digitální zrcadlovkou (k srpnu 2016)

 • 0%

  menší*

 • 0%

  lehčí*

*V porovnání s průměrnou digitální zrcadlovkou (k srpnu 2016)

 • 0%

  menší*

 • 0%

  lehčí*

*V porovnání s průměrnou digitální zrcadlovkou (k srpnu 2016)

Důvtipná technika

 • Optimální velikost snímače

  Snímač všech OM-D má přesně tu pravou velikost pro zachycení maximálního množství světla, bez kompromisů v obrazové kvalitě. Jeho vyspělá konstrukce přináší dynamický rozsah a vylepšený světelný výkon srovnatelný s plnoformátovými digitálními zrcadlovkami.

 • Mistrně zpracované objektivy

  Dokonale doplňují řadu OM-D svými kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Více než 40 různých výměnných objektivů v řadě OLYMPUS ZUIKO dokáže naplno využít brilantní technologii obrazového snímače. Výsledkem je vynikající obrazová kvalita.

 • Kompaktní design

  Konstrukční dokonalost vtělená do řady OM-D stojí za vynikající kvalitou snímků pořízených štíhlými fotoaparáty, které jsou připraveny na jakoukoli fotografickou misi po celém světě. Eliminací řady mechanických součástí byly fotoaparáty OM-D skutečně dovedeny k dokonalosti.

  “Jakožto krajinář, který je neustále na cestách, jsem již dlouhou dobu fanouškem fotoaparátů OM-D. Kromě kompaktních rozměrů nabízejí také vysokou kvalitu a funkce, které potřebuji.” Victoria Rogotneva

Fotograf přírody a krajiny

Výkonnost na nejvyšší úrovni

Pokud jde o vyspělé technologie OM-D, soustředili se inženýři společnosti OLYMPUS na zajištění vysoké výkonnosti, kterou fotografové potřebují k realizaci svých kreativních představ. Zejména díky výkonné stabilizaci obrazu dostáváte dokonale ostré snímky podle svých představ a ve vysoké kvalitě, kterou od lídra technologických inovací očekáváte.

Se stabilizací obrazu

Bez stabilizace obrazu

Vyspělá stabilizace obrazu

OLYMPUS, jakožto průkopník stabilizace obrazu (IS) na bázi snímače, integroval svoji proslulou IS technologii do každého fotoaparátu OM-D. Takže bez ohledu na to, jaký objektiv používáte, vaše fotografie budou úchvatně ostré. Stabilizátor pomáhá eliminovat pohybovou neostrost při slabém osvětlení a dlouhých expozicích bez použití stativu.

 • Nejvýkonnější pětiosý IS systém na světě*

  Zcela mimořádným pětiosým IS u modelu E-M5 Mark II posunuli naši inženýři stabilizaci obrazu OLYMPUS na novou úroveň. Je to vyvrcholení našich OM-D zkušeností - ideální pro fotografování z ruky s dlouhými expozicemi, například pro večerní snímky v interiéru. Díky kompenzaci všech druhů otřesů a chvění umožňuje tento systém dokonale ostré snímky.

 • OM-D Movie

  Výkonný 5osý systém stabilizace obrazu také znamená, že je E-M5 Mark II ideální pro plynulé filmování ve volném stylu, bez potřeby externích stabilizátorů. Sledujte akci, dostaňte se přímo k subjektu a filmujte za chůze z fascinujících úhlů - a přitom pokaždé pořiďte čisté a ostré záběry přesně podle vašich představ.

*Podle standardu CIPA: +5EV kroků, k únoru 2015

Inteligentní elektronický hledáček

Pro získání úplné kreativní kontroly nad scénou a fotografovaným objektem jsou všechny fotoaparáty OM-D vybaveny vyspělým elektronickým hledáčkem (EVF). Díky funkci Creative Control můžete ještě před stiskem spouště měnit poměr stran obrazu, pohrát si se světlem a barvami, měnit zaostření a mnoho dalšího, aniž byste museli spustit zrak z objektu.

 •  
  Kontrola světel a stínů
 •  
  Poměr stran
 •  
  Ovládání zvětšení
 •  
  Barevné korekce

Super rychlý autofokus

Super rychlý autofokus všech fotoaparátů OM-D přináší s každým záběrem plnou rychlost a přesnost. Díky vynikajícímu sledování zaostřeného objektu (tracking) je perfektní pro fotografování dynamických objektů a může se pochlubit také skvělými výsledky při slabém osvětlení a výkonem při sekvenčním snímání, umožňujícím profesionální zachycení sportovních událostí v dokonalé kvalitě.

 • 0

  bodů zaostření

 • 0

  snímků/vteřinu

Robustní konstrukce

Fotoaparáty ostatních značek mohou deklarovat připravenost fotografovat za každých podmínek. U špičkových modelů OM-D tomu tak ale skutečně je. Díky prakticky nezničitelnému hořčíkovému tělu a až 60 těsněním zajišťujícím maximální ochranu jsou fotoaparáty OM-D ideální pro fotografování ve vlhku, na písku nebo v mrazu. (nevztahuje se na E-M10.)

 • 0%

  prachotěsnost

 • 0%

  odolnost stříkající vodě

 • -0°

  mrazuvzdornost

Jak je toho dosaženo

 • 60

  Odolný za každého počasí - OM-D E-M5 Mark I

  “Příroda je nádherná a také stále nepředvídatelná. Počasí se může kdykoli změnit. Takže je absolutní nutnost mít robustní fotoaparát, jakým je OM-D.” Andreas Vögele

Fotograf přírody a krajiny

“Příroda je nádherná a také stále nepředvídatelná. Počasí se může kdykoli změnit. Takže je absolutní nutnost mít robustní fotoaparát, jakým je OM-D.” fotografováno s: E-M5 Clona 1:4.0 Závěrka 1/250 ISO 200

Precizní optika s dlouhou tradicí

S více než 40 různými výměnnými objektivy dostupnými pro řadu OM-D máte přístup k jakémukoli objektivu, který jste si kdy přáli: od teleobjektivů a makroobjektivů až po širokoúhlé objektivy, objektivy typu rybí oko a další. Jejich speciální konstrukce zaručuje vysokou obrazovou kvalitu napříč všemi ohniskový vzdálenostmi a umožňuje vám tak pozvednout fotografování na novou úroveň.

Jaký OM-D je pro vás ten pravý?

Z kompletní řady fotoaparátů OM-D si určitě vyberete ten, který bude dokonale odpovídat vašim fotografickým potřebám a stylu.

 • NOVINKA

  OM-D E-M1 Mark II

  Pro náročné profesionály

  Cenami ověnčený E-M1 nabízí obrazovou kvalitu, jakou profesionálové od proslulých fotoaparátů OLYMPUS očekávají.

  Přejít na E-M1 Mark II
 • OM-D E-M5 Mark II

  Pro pokročilé fotografy

  Cenami ověnčený
  E-M5 Mark II představuje revoluci v podobě nejvýkonnější pětiosé stabilizace obrazu na světě*, umožňující nádherné snímky při slabém osvětlení a úchvatná videa.

  *Standard CIPA, k prosinci 2014

  Přejít na E-M5 Mark II
 • NOVINKA

  OM-D E-M10 Mark III

  For Easy-Going Explorers.

  Ready for action and loaded with features: The OM-D E-M10 Mark III is redefining compact camera performance one adventure at a time.

  Go to E-M10 Mark III
 • OM-D E-M10 Mark II

  Pro kreativní nadšence

  Mimořádně lehký E-M10 Mark II nabízí výkonnou 5osou stabilizaci obrazu pro dokonale ostré snímky, přitom však zůstává věrný klasickému designu.

  Přejít na E-M10 Mark II
 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   

Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte svůj produkt OLYMPUS a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 

Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Objevujte a sdílejte