Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Vyberte si svůj OM nebo OM-D

Ať fotografujete na amatérské nebo profesionální úrovni, OM & OM-D vždy nabídne nejmobilnější systém na světě s prvotřídní stabilizací obrazu. Úžasně lehká a kompaktním konstrukce disponuje veškerými vyspělými fotografickými funkcemi nezbytnými pro profesionály a oceňovanými začínajícími fotografy. Najděte ten pravý přesně pro vás:

Pro profesionály

Špičkové OM & OM-D fotoaparáty, splňující nejvyšší nároky ve světě fotografie. Nabité špičkovými technologiemi, jako je Autofokus s až 1053 zaostřovacími body křížového typu pro precisní a ostré záběry – a rychlost až 120 snímkům za vteřinu umožní pokaždé zachytit ten správný moment.

Pro nadšené fotografy

Prvotřídní fotoaparáty OM & OM-D nabízejí nízkou hmotnost a kompaktní design, abyste mohli každou kreativní vizi proměnit v realitu. Vysokorychlostní snímač a obrazový procesor. Stabilizace obrazu integrovaná v těle fotoaparátu. Vysoce ceněné utěsnění těla proti vodě. Abychom zmínili jen některé přednosti.

Pro talentované začínající fotografy

Úžasné OM & OM-D fotoaparáty, které vám vždy zpříjemní fotografování nebo natáčení videa. Nabízejí snadné použití a vysokou obrazovou kvalitu - pro skvělé snímky a videa hodná sdílení.

Jaký OM nebo OM-D je pro vás ten pravý?

S kompletní řadou fotoaparátů OM & OM-D máte jistotu, že naleznete ten pravý model pro vaše fotografické potřeby a styl.

 • NOVINKA

  OM-1

  Nic není nemožné. Znovuzrození OM.

  Vše, co byste chtěli od vlajkového modelu fotoaparátu. Kompaktní, lehký, odolný vůči povětrnostním vlivům a vybavený pokročilými funkcemi podporujícími vaši kreativitu.

 • OM-D E-M1 Mark III

  Výsledky profesionální úrovně.

  E-M1 Mark III mění definici hbitého fotoaparátu: lehká, kompaktní konstrukce a profesionální funkce, které posunou vaše fotografie z ruky na novou úroveň.

 • OM-D E-M1X

  Pro opravdové profesionály.

  E-M1X je vysoce spolehlivý fotografický systém nabitý špičkovým výkonem, po jakém profesionální fotografové touží. Zároveň však nabízí pohodlnou manipulaci.

  • E-M1X
 • OM-D E-M5 Mark III

  Pro milovníky dobrodružství.

  Kompaktní a lehký E-M5 Mark III vás vysvobodí z okovů objemného vybavení, zároveň vám ale poskytne vše potřebné, abyste mohli povznést své fotografie do nových výšin.

 • OM-D E-M10 Mark III S

  Pro bloggery na cestách.

  Lehký E-M10 Mark III S s 5osou stabilizací obrazu a výklopnou LCD obrazovkou je ideální pomocník na cesty, se kterým pořídíte vysoce kvalitní a ostré snímky, které můžete díky Wi-Fi konektivitě snadno sdílet.

 • OM-D E-M10 Mark IV

  Pro milovníky selfie.

  Díky speciální Selfie obrazovce a snadné konektivitě je fotografování a sdílení ostrých a detailních snímků pomocí kompaktního E-M10 Mark IV čirým potěšením.

 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Vyzkoušet nyní
   
   
 • storelocator Koupit v obchodě

  Preferujete osobní kontakt? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   

Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte si svůj výrobek Olympus a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 

Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.