Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

om_n_silver
om_n_black
 
 

E-M10: Malý rozměry - velký svými výkony

Nový E-M10 je úžasně štíhlý, elegantní a lehký fotoaparát, nabízející nejlepší výkon ve své třídě. Tento fotoaparát formátu Micro 4/3 je nabitý sofistikovanými technologiemi: velký elektronický hledáček, výkonná 3-osá stabilizace, velmi rychlé automatické zaostřování, a nechybí ani vestavěný blesk a WiFi. E-M10 překonává digitální zrcadlovky jak svými rozměry, tak dokonalostí obrazu!

 •  

  IDEÁLNÍ VELIKOST NA CESTY

 •  

  VÍCE PROSTORU PRO KREATIVITU

 •  

  DOKONALOST DESIGNU

Limitovaná edice E-M10

Opravdu něco speciálního

Vyzkoušejte si jaké to je, držet v ruce luxusní materiály příjemné na dotyk, v barvě, která vyhovuje vašemu osobnímu vkusu a stylu. Limitovaná sada E-M10* s mimořádně štíhlým zoomovým objektivem typu pancake nabízí vše, co potřebujete, a ještě něco navíc. Barevně sladěný řemínek z pravé kůže a krytka objektivu prozrazují, že tato sada je skutečně něco speciálního.

Koupit
 
 
OM-D E-M10+OBJEKTIV Krytka objektivu ŘEMÍNEK PŘES RAMENO
 
     

* Limitovaná sada není k dispozici ve všech zemích. Více informací získáte u svého místního prodejce.

 

... a uživatelé také souhlasí

Thomas Leuthard

Thomas Leuthard

Jestliže doposud nevlastníte OM-D, je nyní ten pravý čas na koupi E-M10.

Více zde
Steve Huff

Steve Huff

Podle mého názoru jsou nejnovější těla Olympus tak mimořádná proto, že nabízejí vše potřebné a fungují velmi dobře bez jakéhokoli podstatného kompromisu.

Více zde
Mirrorlessons

Mirrorlessons

Líbí se mi snaha Olympusu rozšířit řadu OM-D, která se setkává s mnoha pozitivními kritikami fotografů.

Více zde

Vlastnosti E-M10, které si zamilujete!

Brilantní elektronický hledáček E-M10: Dostaňte se blíže

Přečtěte si více
 
 

E-M10: Maximální využití možností při fotografování za slabého osvětlení a nahrávání full HD videí

Přečtěte si více
 
 

E-M10 je vybaven WiFi konektivitou, díky které můžete řadu funkcí ovládat přímo z vašeho telefonu.

Přečtěte si více
 
 

S naším extrémně rychlým systémem automatického zaostřování nikdy nepromeškáte žádný záběr!

Přečtěte si více
 
 

Spojením více snímků vytvořte jeden senzační snímek!

Přečtěte si více
 
 

Brilantní elektronický hledáček E-M10: Dostaňte se blíže

Převezměte kontrolu nad svými fotografiemi a ponořte se plně do fotografované scény. Elektronický hledáček E-M10 zaručuje věrné zobrazení úrovní světla, napomáhající správné kompozici záběru, zejména v jasných scénách nebo při slabém osvětlení. Zkontrolujte a nastavte všechny funkce potřebné k zachycení snímku. Můžete dokonce vybrat nejvhodnější poměr stran vašeho snímku a zkontrolovat pořízené snímky, aniž byste museli sejmout oko z hledáčku.

Prohlédněte si výsledek uměleckých filtrů nebo kreativních efektů ještě předtím, než stisknete spoušť.

 

E-M10: Maximální využití možností při fotografování za slabého osvětlení a nahrávání full HD videí

Skvělý pro fotografování z ruky: E-M10 s integrovaným 3-osým stabilizátorem obrazu. Dokonalý pro fotografování za slabého osvětlení. Nyní můžete vytěžit maximum z atmosféry slabého světla a současně zachovat dokonalou ostrost snímků! Jelikož je stabilizátor obrazu vestavěný v těle fotoaparátu, spolupracuje také se širokou paletou objektivů Olympus. Přínos pro fotografie i full HD videa je obrovský: stabilizátor obrazu v E-M10 automaticky koriguje nežádoucí pohyby a minimalizuje tak rozmazání snímku nebo roztřesení záběru. Využijte předností lehkého a praktického E-M10, bez nutnosti vláčet s sebou těžký stativ!

E-M10 je vybaven WiFi konektivitou, díky které můžete řadu funkcí ovládat přímo z vašeho telefonu.

S E-M10 můžete fotoaparát ovládat dálkově z vašeho chytrého telefonu! Nyní můžete přímo z displeje svého telefonu nastavit clonu, čas a další parametry, přepínat mezi fotografickými režimy a dokonce fotit dlouhé expozice v režimu Live Bulb a eliminovat tak veškeré otřesy fotoaparátu. Při použití nového extrémně kompaktního objektivu M.ZUIKO DIGITAL ED 1:3.5-5.6 EZ 14-42 mm můžete pomocí chytrého telefonu ovládat dálkově i zoom. Pomocí aplikace Olympus Image Share můžete snímky pořízené E-M10 importovat do svého telefonu a okamžitě sdílet s přáteli a rodinou na vaší oblíbené sociální síti. Pomocí chytrého telefonu můžete snímkům přiřadit také zeměpisné souřadnice.

S naším extrémně rychlým systémem automatického zaostřování nikdy nepromeškáte žádný záběr!

Náš FAST AF je extrémně rychlý, vysoce přesný systém automatického zaostřování, který naplní vaše potřeby ve všech fotografických situacích. Přináší vám dokonalou kontrolu nad super rychlým zaostřováním, až po výběr oblasti zaostření, umožňující zaostřit i na velmi malé objekty - to vše pouhým dotykem na zadní obrazovce. Tento jedinečný zaostřovací systém poskytuje také sledování pohybujících se objektů - fotografování akčních záběrů je tak jednodušší než dřív! S fotoaparátem E-M10 nyní můžete fotografovat neuvěřitelnou rychlostí až 8 snímků za vteřinu.

Spojením více snímků vytvořte jeden senzační snímek!

Použijte funkci Live Composite ke spojení více snímků s dlouhou expozicí a vytvoření jedné úchvatné fotografie! Inteligentní režim Live Composite fotoaparátu E-M10 využívá speciálně vyvinutou technologii kontroly jasu k vytvoření návrhu z řady jednotlivých snímků. Náhled výsledku ještě před stiskem spouště vám pomůže stanovit správnou expozici. Komfort a kreativita tak dostává zcela nový rozměr.

Live Bulb

Revoluční funkce Live Bulb společnosti Olympus vám umožní dlouhé expozice, během kterých na dotykové obrazovce nebo v hledáčku skutečně vidíte, jak postupně vzniká výsledný obraz! Skvělá funkce pro všechny typy dramatických scén se slabým osvětlením, která vás ušetří všech neúspěšných pokusů při tradiční metodě fotografování s otevřenou závěrkou!

Vestavěný blesk

E-M10 jsme vybavili vestavěným bleskem, který na cestách zajistí vašim snímkům potřebné světlo. S integrovaným bleskem nikdy nezmeškáte záběr kvůli špatnému světlu. Perfektní pro speciální efekty, doplňkový blesk při fotografování na cestách, portréty, a mnoho dalšího.

Třípalcový displej

Výklopný dotykový LCD displej s úhlopříčkou 3″ a 1.037 miliony pixelů poskytuje mnohem jasnější a širší pohled nejen při fotografování, ale i při prohlížení fotografií a videí. Naklopením displeje můžete snadno docílit zajímavé perspektivy záběru. Zaostřete a fotografujte jednoduše dotykem jednoho prstu na obrazovce!

Photo Story a umělecké filtry

Zachyťte živě okamžiky pomocí funkce Photo Story! Pořiďte několik různých záběrů scény z různých úhlů pohledu a spojte je do jedné výstižné koláže. Pohrajte si s různými efekty a přidáním některého z mnoha uměleckých filtrů E-M10 obohaťte své snímky vlastním kreativním vyjádřením.

Fotografování a nahrávání videa

Fotografujte a nahrávejte video současně. E-M10 podporuje plné HD rozlišení (1920 x 1080 bodů) pro maximální kvalitu vašich videí. Full HD video nahrávané v MPEG4 formátu je navíc obohaceno stereo zvukem a vylepšeno stabilizací obrazu ve 3 osách.

 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   
Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte svůj produkt OLYMPUS a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 
Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Objevujte a sdílejte

Může vás také zajímat