Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

E‑M10 MARK IV

FOŤTE. SDÍLEJTE. INSPIRUJTE.
  • Lehký, přenosný, snadno použitelný
  • Pro selfie: výklopná dotyková obrazovka
  • Záviděníhodná obrazová kvalita

Váš nový mistr autoportrétu

Olympus E-M10 Mark IV dodá vašim digitálním příběhům a selfie pózám ten pravý šmrnc Jak se vyfotografovat v selfie režimu: vyklopte dotykovou obrazovku dolů, zaujměte pózu a klepnutím pořiďte snímek. Vteřinová prodleva zajistí, že bude snímku dominovat vaše tvář, a ne vaše ruka.

Magické umělecké filtry

Když chcete zapůsobit (nebo, buďme upřímní, získat hodně lajků za příspěvek na Instagramu), otočte volič do polohy ART. Vybírejte ze 16 uměleckých filtrů, jako jsou nyní nastavitelné filtry Pop Art a Soft Focus, a nechte svou kreativitu proudit naplno. Pro vzhled přesně podle vašich představ můžete na dotykové obrazovce fotoaparátu jemně vyladit úroveň filtru ještě před pořízením záběru.

Dotek nostalgie

Instantní film je nejnovější umělecký filtr, který dodá každému snímku jemný, ale nezaměnitelný nádech nostalgie. Použijte s bleskem nebo bez pro dosažení různých efektů.

Nastavte scénu

Žádné dvě scény nebo objekty nejsou stejné. S režimem SCN už nemusíte při nastavování fotoaparátu tápat. K dispozici jsou optimalizovaná nastavení pro širokou škálu modelových scén, od krajin a portrétů, až po světlo svíček. Výsledek: pokaždé perfektní záběr.

Nově v SCN: Panorama

Hory. Pláž. Úžasné městské scenérie. Přepněte na režim Panorama pro složení záběru úchvatné obrazové kvality. Na Olympus E-M10 Mark IV podržte spoušť, podobně jako na chytrém telefonu, a poté posouvejte přístrojem v horizontálním nebo vertikálním směru. A je to!

Domácí video ve 4K rozlišení

Nenahrávejte jen vzrušující zážitky, pořiďte se svým talentovaným 4k fotoaparátem úžasná 4k videa z ruky. E-M10 Mark IV vám umožní zachytit neopakovatelné okamžiky a vzpomínky v podobě videí o vysokém rozlišení. Když je třeba, nastoupí stabilizace obrazu v pěti osách a udrží vaše záběry ostré a bez otřesů – i při filmování v pohybu.

Pšššt, Tichý fotografický režim

Když chcete navždy zachytit neopakovatelné momenty, aniž byste strhli pozornost na sebe: Tichý fotografický režim. Vypne všechny zvuky fotoaparátu – takže můžete nenápadně pracovat. A nerušit ticho a klid.

Přesně a ostře – režim tracking

Na sjezdovce nebo na dráze vám E-M10 Mark IV a jeho režim sekvenčního snímání se sledováním zaostření umožní zachytit postupnou řadu snímků v profesionální kvalitě. Pomocí sofistikovaného algoritmu zafixuje fotoaparát vybraný objekt, sleduje ho a mezi jednotlivými záběry na něj průběžně zaostřuje. Pro sekvenční snímání rychlostí až 6 snímků za vteřinu.

Detaily zlomku vteřiny - zámek sekvenčního snímání

Víte, kde se odehrává akce? Zachyťte ji pomocí zámku sekvenčního snímání na E-M10 Mark IV. Rychlý autofokus zajistí, že nikdy nepropásnete ani zlomek vteřiny. Umožní vám fotografovat až 15 snímků za vteřinu. Stačií jediné automatické zaostření.

Vylepšený autofokus s prioritou tváře a prioritou očí

Nová generace AF s prioritou tváře a prioritou očí automaticky vyhledává ve scéně obličeje a oči a zaostřuje na ně. Pro vždy dokonalé portrétní fotografie.

Prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth

E-M10 Mark IV s vestavěným Wi-Fi připojením umožní okamžité sdílení fotografií a další užitečné funkce. Aktivujte Bluetooth a propojte se snadno a rychle se svým chytrým telefonem. Vždy zapnutý import fotografií vám umožní okamžitě sdílet vaše záběry na sociálních sítích. Stačí do svého telefonu nainstalovat snadno ovladatelnou aplikaci OI.Share.

OI. Share App >

Kliknutí na dálku

Wi-Fi i Bluetooth nabízejí flexibilní způsob, jak ovládat fotoaparát na dálku. V případě Wi-Fi je to Live View Remote Control. Nebo šetřete baterii a použijte Bluetooth dálkové ovládání fotoaparátu, známé jako Wireless Release Control.

OI. Share App >

Výukové návody

Jste zvídaví, ale chybí vám zkušenosti? V aplikaci OI.Share je k dispozici řada užitečných návodů, objasňujících spletité detaily a vychytávky E-M10 Mark IV. Vyzkoušejte je a naučte se, jak se dostat k novým, nebo doposud neznámým funkcím. Ale skvělé snímky můžete začít fotografovat okamžitě.

OI. Share App >
Může vás také zajímat