Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M1 Mark II
Revoluční v každém směru.

Rychlost a výkon

Poznejte sekvenční snímání, které hravě překoná digitální zrcadlovky. E-M1 Mark II nabízí AF/AE tracking i zámek AF/AE, při úchvatném rozlišení 20,4 megapixelů, s bohatými detaily. Díky paralelnímu zpracování vypadají i rychle se pohybující objekty při snímkové frekvenci až 60fps čistě a ostře.

 • Jednorázový autofokus

  S funkcí jednotlivého AF (S-AF) vyberte při sekvenčním snímání přesně okamžik zaostření – E-M1 Mark II pořídí při sledování jakéhokoli rychle se pohybujícího objektu v elektronickém hledáčku až 60 snímků za vteřinu. Všechny snímky jsou zachyceny v plném rozlišení RAW formátu.

  60

  s/s

  RAW

 • Průběžný autofokus

  Pokračujte nerušeně ve fotografování s funkcí průběžného AF (C-AF). Funkce AF/AE neustále sleduje vybraný objekt a když nastane ten správný moment, umožní pořídit až 18 snímků za vteřinu. Všechny snímky jsou zachyceny v plném rozlišení RAW formátu.

  18

  s/s

  RAW

 • Moment, který chcete zachytit

  Pro Capture

  Pro Capture začne fotografovat ve chvíli, kdy namáčknete tlačítko spouště, s vyrovnávací pamětí umožňující zachytit až 35 snímků v plném rozlišení. V momentě, kdy spoušť stisknete nadoraz, zahájí se nepřetržité snímání. Jelikož máte šanci vrátit se až o 35 snímků zpět v čase, nemusíte se obávat, že promeškáte ten pravý okamžik.

Přesnost a funkčnost

Velice rychlý systém automatického zaostřování (AF) zabudovaný v E-M1 Mark II byl vyvinut tak, aby dokázal ve zlomku vteřiny zachytit s dokonalou přesností vždy ten pravý okamžik. Díky celé řadě vyspělých funkcí budete mít fotografovaný objekt vždy plně pod kontrolou.

 • Všech 121 zaostřovacích bodů křížového typu

  Čím více, tím lépe, zejména pokud jde o spolehlivé informace sloužících ke sledování objektu. Proto AF systém fázové detekce na čipu E-M1 Mark II používá úžasných 121 křížových zaostřovacích bodů. Snímač křížového typu detekuje vertikální i horizontální linie.

  Křížový snímač (detekuje vertikální/horizontální linie)

 • Tracking zaostřování

  Díky skupině sledovacích zón zobrazovaných přímo na displeji je s pokročilou funkcí Subject Tracking Cluster Display zaostření na pohybující se objekty v režimu AF tracking jednodušší než kdy dřív.

 • Režim AF Target

  S režimem AF Target docílíte požadovaných precisních a profesionálních výsledků snáze a rychleji než kdy dřív. Přesnějším zaostřením na kýžený objekt dostane AF Target (dostupný pro S-AF i C-AF zaostřování) z vašich akčních záběrů maximum. Například v makrofotografii, při fotografování detailů přírodních krás, oceníte Small AF Target, speciálně navržený pro precisní zaostřování na malé objekty. Jen pět klíčových voleb a jedno akční tlačítko stačí, abyste s režimem AF Target pořídili přesně takový záběr, jaký jste zamýšleli.

Mobilita s spolehlivost

Ať pořizujete dokumentaci pro nový projekt nebo putujete nádhernou krajinou, E-M1 Mark II vždy nabídne dokonalý komfort a skvělé snímky. Nízkou hmotnost, odolnost povětrnostním vlivům a vylepšenou baterii oceníte na každé fotografické misi.

 • Kompaktní rozměry

  I s připevněným super teleobjektivem M.Zuiko Digital PRO je E-M1 Mark II kompaktnější a lehčí, než srovnatelné 35mm fotoaparáty, takže může nabídnout více svobody a snadné fotografování z ruky.

 • Výdrž baterie:
  440 snímků

  Doba nabíjení:
  2 hodiny

  Dlouhá výdrž baterie

  Nepromeškejte svou šanci pořídit jedinečný záběr. S novou Li-Ion baterií pořídíte více snímků při podstatně kratší době nabíjení. Procentuální zobrazení stavu baterie umožňuje dokonalý přehled o zbývající energii.

Robustní konstrukce

Díky promyšlenému systému utěsnění je E-M1 Mark II odolný proti stříkající vodě, prachu a teplotám až do –10°C. Takže můžete nerušeně fotografovat v jakémkoli počasí a prostředí.

Vynikající obrazová kvalita

E-M1 Mark II je přehlídkou nejmodernějších technologií. V kompaktním těle fotoaparátu se ukrývá 20M Live-MOS snímač a vyspělý obrazový procesor TruePic VIII, vyvinutý s proslulým inženýrským umem konstruktérů Olympus. Vše završují funkce pro dokonale čisté a ostré fotografie a snímky ve filmové kvalitě.

 • 20,4 Mpx Live MOS snímač a režim 50M Hig Res

  Tento energeticky úsporný a rychlý snímač se může pochlubit pixelovou optikou přinášející bohatou gradaci, zdokonalenou obrazovou kvalitu a vysokou citlivost. Vše doplňuje antireflexní povrchová úprava AR Coating, redukující odrazy a odlesky přímo na čipu. Pro ještě vyšší rozlišení je zde režim 50M High Res Shot: spojením osmi snímků vznikne jeden snímek o vysokém rozlišení odpovídajícím 50Megapixelům.

 • Obrazový procesor TruePic VIII

  E-M1 Mark II je také vybaven tímto pokročilým obrazovým procesorem se zdvojenou čtyřjádrovou architekturou a specializovanými obvody pro výpočet AF. To spolu s 20M Live MOS snímačem představuje hnací sílu ukrytou za ohromující rychlostí autofokusu a obrazovou kvalitou.

 • OM-D a nahrávání videa ve 4K rozlišení

  E-M1 Mark II, kompatibilní s formátem 4K (3840 x 2160) a C4K (4096 x 2160), je ideální také pro autentickou produkci videa. S možností volby snímkové frekvence 30P nebo 24P a s maximální bitrate 237Mbps jste schopni nahrávat ve standardu digitálního kina 4K.

 • 5osá stabilizace obrazu

  Přepracovaný mechanismus stabilizace obrazu, prvně použitý v E-M1 Mark II, umožňuje eliminací otřesů fotoaparátu prodloužit expozici až o 6,5 kroku bez rizika rozmazání snímku. Tento revoluční IS systém je dokonale přizpůsoben video schopnostem E-M1 Mark II a dělá z tohoto OM-D ideální nástroj pro fotografování a filmování z ruky za jakýchkoli světelných podmínek.

  * Ve spojení s M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4 IS PRO.

Další užitečné funkce

 • Režim tiché závěrky

  Zvuk závěrky a všechny ostatní elektronické zvuky lze vypnout a fotografovat naprosto neslyšně. Můžete tak fotografovat divokou přírodu, například plaché ptáky, aniž byste způsobili jakýkoli hluk.

 • Focus Bracketing a Focus Stacking

  Tato funkce je obzvláště užitečná v makro fotografii, kde umožní pořídit vícero fotografií objektu s různým zaostřením a poté jejich složením vytvořit jeden snímek s úchvatnou ostrostí v celé ploše obrazu.*

 • Režimy Live Composite a Live Bulb

  Fotografujte nádherné noční scenérie a šeré kompozice pomocí režimů Live Composite a Live Bulb. Na displeji můžete v reálném čase vidět, jak obraz postupně vzniká - což vám dává plnou kontrolu nad nastavením expozice.

 • Olympus Capture

  Aplikace Olympus Capture byla vyvinuta s cílem umožnit profesionálům bezproblémové fotografování přímo do počítače. Fotografie z E-M1 Mark II se snadno přenesou do počítače prostřednictvím portu USB 3.0 Typu C.

E-M1 Mark II a E-M1X

Přesvědčte se, jak E-M1 Mark II a E-M1X zaručí plný výkon na nejvyšší úrovni. Na speciální stránce můžete porovnat jejich vlastnosti a vybrat si nejvhodnější model pro vaše potřeby.

Specifikace E-M1 Mark II

 • Omd camera front
Zobrazit další specifikace
 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
  test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   

Zpravodaj Můj Olympus

Přihlaste se k odběru zpravodaje OLYMPUS a buďte vždy v obraze.

Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.