Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M1 Mark III
ŽÁDNÁ OMEZENÍ. OSVOBOĎTE SE.

Proč E-M1 Mark III?

Posuňte svůj styl fotografování z ruky ještě dál

Dokonale přenosný design ve spojení s nekompromisní obrazovou kvalitou za všech podmínek dělá z E-M1 Mark III skvělý nástroj, se kterým docílíte úchvatných výsledků. Povzneste svou profesionální fotografii do nových výšin – od fotografování přírody a krajiny po noční záběry nebo videa – a bez těžkého vybavení.

Mobilita stvořená pro profesionály

Úchvatné fotografie bez objemného vybavení

OM-D E-M1 Mark III je profesionální model, který přes kompaktnost a lehkost celého fotografického systému zachytí vysoce kvalitní snímky a umožní špičkové záběry bez ohledu na okolní podmínky.

Bezkonkurenční mobilita a komfort

Jen poloviční rozměry a poloviční hmotnost*

Skvělá svoboda pohybu
Díky kompaktní a lehké konstrukci se s E-M1 Mark III a objektivy M.Zuiko Digital můžete plně soustředit na svou tvorbu. Během fotografických misí v náročných podmínkách oceníte snazší šplhání na těžko přístupná místa – takže snáze pořídíte záběry z nejlepší možné pozice.

*Pro fotoaparáty s výměnnými objektivy, k únoru 2020.

Delší fotografování, méně námahy
Nízká hmotnost E-M1 Mark III a objektivů M.Zuiko Digital zaručí při fotografování z ruky méně námahy a únavy. Celá výbava se také perfektně vejde do menšího nebo středně velkého fotobatohu, který si můžete vzít na palubu jako kabinové zavazadlo.

Vynikající grip
Grip E-M1 Mark III přináší jistější úchop a bezpečnější manipulaci. To je užitečné zejména při fotografování z ruky nebo při použití teleobjektivů. Celkový design je ergonomický a intuitivní, se všemi tlačítky a voliči snadno na dosah.

Nejlepší stabilizace obrazu na světě*

5osá stabilizace obrazu integrovaná v těle fotoaparátu
5osá stabilizace obrazu s gyro senzorem, zabudovaná v těle E-M1 Mark III, je ideální pro čisté fotografie z ruky a noční scény. Umožňuje prodloužit expozici až o 7,0 kroku, nebo až o 7,5 kroku při použití 5osé stabilizace Sync IS v kombinaci s kompatibilním objektivem.**

*Pro fotoaparáty s výměnnými objektivy, k únoru 2020.

**Prodloužení expozice cca. o 7,0 EV kroků v kombinaci s M.Zuiko Digital ED 12–40mm F4 PRO při ohniskové vzdálenosti 40mm (přepočet na 35mm formát: 80mm); Prodloužení expozice cca. o 7,5 EV kroků v kombinaci s M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4 PRO při ohniskové vzdálenosti 100mm (přepočet na 35mm formát: 200mm), vypnutá stabilizace obrazu při namáčknutí spouště, snímková frekvence: vysoká. Oboje podle standardů CIPA, při korekci pohybu ve dvou osách (příčné a vertikální).

Bez stabilizace obrazu

Se stabilizací obrazu

Úžasná čistota
5osá stabilizace přináší také kvalitní čistý obraz při snímání z ruky s nízkou hodnotou ISO – například při slabém osvětlení nebo v noci. Výkon kompenzace dokonce umožňuje „fotografovat z ruky se 4vteřinovou expozicí“** bez použití stativu.

*Pro fotoaparáty s výměnnými objektivy, k únoru 2020.

**Podle testovacích podmínek Olympus. Jelikož se fotografické podmínky mohou měnit, nelze uvedené výsledky zaručit.

Kvalita čistého a ostrého obrazu

Obrazový procesor TruePic IX
Nejnovější obrazový procesor TruePic IX umožňuje fotoaparátu E-M1 Mark III realizovat řadu náročných fotografických funkcí. Na funkce Handheld High Res Shot, Live ND, Starry Sky AF, atd. nyní stačí jediný výkonný procesor. Pro dosažení stejně vysokého výkonu potřebuje E-M1X dva procesory TruePic VIII.

Live MOS snímač s rozlišením 20 Megapixelů
20MP Live MOS snímač spolu s TruePic IX a mimořádným optickým výkonem objektivů M.Zuiko Digital Pro přináší prvotřídní snímky špičkové kvality. Ze světla zachyceného objektivem vytvoří nádherně čisté snímky s bohatými detaily. Antireflexní povrchová úprava AR Coating redukuje odrazy a odlesky přímo na čipu.

Kompletní řada objektivů M.Zuiko Digital
S výběrem z více než 20 objektivů M.Zuiko Digital najdete pro každou fotografickou úlohu vždy ten nejlepší. Od zoomů po objektivy s pevným ohniskem, přes rybí oko až po super teleobjektivy – vyspělé technologie těchto objektivů umožňují pořídit snímky s vysokým rozlišením v libovolné fotografické situaci.

Snímky s vysokým rozlišením

High Res záběry z ruky
Tato funkce, navržená pro místa, kde není možné nebo vhodné používat stativ, poskytuje ostré snímky a vyšší odolnost proti šumu díky složení snímků do kompozice odpovídající vysokému rozlišení 50 MP. Kompozice vytvořená ze 16 záběrů je ideální zejména pro krajinářskou fotografii, která vyžaduje ostré detaily.

Stáhnout vzorový snímek s vysokým rozlišením

Jak funkce Handheld High Res Shot pracuje
Při fotografování z ruky dochází přirozeně k drobnému pohybu. Aby bylo možné docílit čistých a ostrých výsledků, využívá se tento pohyb mezi jednotlivými záběry k vytvoření jednoho snímků o vysokém rozlišení, který odpovídá fotografii pořízené 50MP snímačem.

High Res Shot

High Res záběry ze stativu
Obzvláště vhodné pro krajinářskou fotografii. Tato funkce vytváří jeden snímek o vysokém rozlišení, které odpovídá snímku pořízenému 80MP snímačem. Snímek je složen z 8 záběrů, mezi kterými se obrazový snímač E-M1 Mark III pokaždé posune o 0,5 pixelu. Současně jsou potlačeny artefakty, jako je např. vlnící se voda.

Stáhnout vzorový snímek s vysokým rozlišením

Live ND

Úspora místa a váhy. Vestavěný Live ND filtr umožňuje docílit efektu dlouhé expozice i za jasného světla a bez potřeby externího filtru. Úroveň lze nastavit od ND2 (1 EV krok) po ND32 (5 EV kroků) a efekt délky expozice lze před pořízením snímku zkontrolovat živě v hledáčku nebo na displeji.

Tom Ormerod
Vizionář Olympus, UK

“Slunce právě zapadlo a okraje oblaků byly stále ještě osvětlené, když se začala rozsvěcet světla po celém městě. Použil jsem režim Handheld High Res Shot, abych zachytil všechny detaily scény.”

Shlédnout video

Absolutní spolehlivost

Naprostá svoboda fotografování

E-M1 Mark III, pyšnící se pevným tělem z hořčíkové slitiny, utěsněním proti povětrnostním vlivům a proslulým systémem eliminace prachu, uspokojí potřeby fotografů nejrůznějších žánrů.

Fotografování za každé situace

Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům
Fotografujte za každého počasí a v jakýchkoli podmínkách – bez obtěžující pláštěnky. Můžete se tak plně soustředit na samotné fotografování – tělo E-M1 Mark III nabízí profesionálními fotografy vysoce ceněnou konstrukci odolnou proti prachu a stříkající vodě (IPX1), která je také odolná proti mrazu až do -10°C.

* Odolnost celého systému proti povětrnostním vlivům vyžaduje použití odolného objektivu M.Zuiko Digital.

Tělo z hořčíkové slitiny
Díky pevné konstrukci z hořčíkové slitiny a vyspělému utěsnění proti povětrnostním vlivům je E-M1 Mark III mimořádně odolný a současně velmi lehký. To vám dává více volnosti během fotografických misí v náročných podmínkách.

Závěrka s dlouhou životností
E-M1 Mark III splňuje nároky profesionálních fotografů, kteří jsou velmi produktivní a záleží jim na pořízení dokonalého záběru. Vysoce odolná závěrka tohoto fotoaparátu je totiž dimenzována na 400 000 cyklů*.

*Podle testovacích podmínek Olympus.

Rychlé USB napájení

Pokud musíte být neustále v pohybu, nebo vás zakázka zavede na vzdálená či chladná místa, jednoduše k E-M1 Mark III připojte powerbanku s funkcí Power Delivery. Díky maximálnímu příkonu 45W ji použijte k dobití baterie za méně než 2 hodiny, nebo jako zdroj napájení pro nepřetržité fotografování.*

*2. vyžadován napájecí zdroj 9V 3A, 15V 2A nebo 15V 3A. Nabíjení je k dispozici pouze při vypnutém fotoaparátu.

Snímky bez smítka prachu

Vyměňujte objektivy bez obav. SSWF filtr modelu E-M1 Mark III zabrání šmouhám způsobeným prachem nebo nečistotami usazenými na snímači. Ultrazvukové vibrace snímače totiž zabrání usazení jemných prachových částic. Olympus je průkopníkem tohoto systému eliminace prachu a do E-M1 Mark III nyní také implementoval speciální protiprachovou vrstvu z modelu E-M1X.

Profesionální menu displeje

My Menu
Široké možnosti přizpůsobení a rychlý přístup k požadovaným nastavením dělají z E-M1 Mark III dokonalý fotografický nástroj. Uložte si svá nejčastěji používaná nastavení (až 35) do My Menu. Jednoduše stiskněte tlačítko Movie a můžete ukládat, odstraňovat nebo třídit položky My Menu.

Uživatelské režimy
Uživatelské rozhraní nabízí jednoduchý a rychlý přístup ke čtyřem uživatelským režimům. Každý režim – C1 až C4 – vám umožní uložit oblíbená nastavení, reflektující nejčastěji se vyskytující situace nebo vaše preference a zvyklosti.

Optimalizované zobrazení ovládacího panelu
S E-M1 Mark III máte maximální kontrolu nad celým procesem fotografování. Režim Control Panel na zadním displeji vám umožní přehledně a rychle zkontrolovat nejdůležitější nastavení fotoaparátu.

LV Boost
Upravuje jas Live View (LV) zobrazení adekvátně lokalitě – takže je pro vás snazší vidět objekty v tmavých scénách, například v noci při fotografování hvězd. Zapínání/vypínání LV Boost lze na E-M1 Mark III přiřadit funkčnímu Fn tlačítku a nastavení měnit otáčením voliče při stisknutém tlačítku.

Správa a zálohování snímků

Rychlý výběr snímku
Pro rychlý výběr více snímků najednou jednoduše otočte voličem při současném stisku tlačítka Movie. Můžete tak snímky sdílet, třídit a mazat mnohem efektivněji.

Duální slot SD karty
Absolutní spolehlivost také znamená mít k dispozici velkou kapacitu pro ukládání snímků. Se dvěma sloty na paměťové karty (jedním UHS-II a jedním UHS-I) pokračuje E-M1 Mark III ve skvělých výkonech i po zaplnění jedné z karet. Umožní vám to také ukládat záběry na obě karty současně, takže máte díky záložní kopii jistotu, že nikdy nepřijdete o důležitý záběr.

Geraint Radford
Vizionář Olympus, UK

“Fotografování z takové blízkosti s sebou nese velmi omezenou hloubku ostrosti. Takže jsem svůj E-M1 Mark III nastavil na Focus Stacking z 9 snímků. Výsledkem je mnohem větší hloubka při zachování neostrého pozadí.”

Shlédnout video

Autofokus profesionální úrovně

Výkon bez kompromisů

Systém automatického zaostřování E-M1 Mark III byl ještě zdokonalen díky vylepšenému AF AF algoritmu, který zachytí správný moment ve správný čas – i v případě pohybujících se objektů.

121 zaostřovacích bodů

Se zónou automatického zaostřování pokrývající 75% vertikálně a 80% horizontálně může E-M1 Mark III přesně sledovat pohybující se objekty ve velmi široké ploše. Speciální křížové uspořádání vám umožní přesně sledovat objekt nebo scénu a vše zachytit v dokonale ostré kvalitě – ať ve středu nebo na okrajích obrazu.

Mimořádně rychlé sekvenční snímání

Sekvenční snímání v režimu AF/AE Tracking s maximální snímkovou frekvencí 18 fps
Zachyťte ten pravý moment s vysoce přesným AF, který dokonale sleduje objekty během vysokorychlostního sekvenčního snímání. Snímejte s 20,37 miliony efektivních pixelů a nahrajte až 76* kontinuálních RAW záběrů rychlostí 18fps – nebo využijte vyrovnávací paměť až 286* kontinuálně pořízených RAW snímků rychlostí 10fps**

*Při použití 32GB SD karty, režim Silent Sequential L C-AF, expoziční čas 1/1000 s, plně otevřená clona, vypnutá funkce priority obličeje. Při ISO 8000 a vyšším dochází k poklesu rychlosti snímání.

**V sekvenčním snímání, režim L.

Sekvenční snímání v režimu AF/AE Lock s maximální snímkovou frekvencí 60 fps
Tato funkce je ideální pro zaostření na fixní bod velmi rychle se pohybujících objektů a mimořádně detailní zachycení zlomků vteřiny, které lidské oko není schopno postřehnout. Rychlé sekvenční snímání zachytí každý okamžik děje s vysokou frekvencí 60 snímků za vteřinu.

Multi Selektor

Pořiďte skvělé kompozice přesně podle svých představ díky všesměrovému selektoru AF bodu zaostření. Umožní vám během pohledu do hledáčku rychle přemístit bod automatického zaostřování. Během sekvenčního snímání a při nahrávání videa můžete rychle přesunout AF zónu podle pohybů snímaného objektu.

Režimy automatického zaostřování Starry Sky

Zaostření astrofotografií, normálně realizované pomocí manuálního zaostřování, je nyní možné s vysokou přesností i s použitím autofokusu. Tato funkce oceňovaná profesionálními fotografy je povinností pro každého fotografa, který se seriozně věnuje fotografování hvězdné oblohy.

Zdokonalená detekce očí/obličeje

Vylepšený výkon portrétní fotografie
Došlo k výraznému zvýšení přesnosti a výkonu sledování zaostření v režimech Face Priority a Eye Priority (priorita tváře a priorita očí). Díky vysokému výkonu zpracování obrazu nového procesoru TruePic IX a vylepšením v algoritmu automatického zaostřování bylo dosaženo lepší automatické detekce a zaostřování.

Pro všechny portrétní styly
Zdokonalené režimy Face Priority a Eye Priority jsou ideální pro ateliérovou fotografii i fotografování v plenéru. Dokáží sledovat i malé tváře s naprostou přesností – i ve scénách, ve kterých není detekce obvykle možná, například je-li tvář zabírána z profilu.

Různé možnosti automatického zaostřování

Single AF / Small AF
Pro malé objekty ve scéně je ideální mřížka režimu Single AF. Režim Small AF se uplatní v makrofotografii, kde je jemné a přesné zaostření naprosto zásadní.

Skupina 5 bodů
Pokud fotografujete sporty nebo rychle se pohybující objekty, umožní vám tento režim zaostřit ve skupině lidí na středně velký bod.

Skupina 9 bodů
Tento režim vyberte pro rozšíření zóny zaostření na 9 bodů, například v případě větších pohybujících se objektů nebo při fotografování na nejrůznějších společenských akcích.

Skupina 25 bodů
Čím více bodů vyberete, tím větší bude oblast zaostřování. Tento režim je obzvláště užitečný pro větší, rychle se pohybující objekty.

Všechny body
Pokud je vaším objektem skupina pohybující se přes celou scénu, je pro rychlé pořízení záběru ideální tento režim.

Subject Tracking Cluster Display
Tato funkce, ideální pro pohybující se objekty, usnadňuje zaostření při použití AF Tracking. Díky zobrazování skupiny bodů pohybujících se spolu s objektem máte jistotu, že je neustále zaostřeno na sledovaný objekt. E-M1 Mark III nabízí také Super Spot AF pro makrofotografii a pomocníka pro manuální zaostření v podobě funkce Focus Peaking, která zvýrazňuje zaostřenou oblast.

Další možnosti automatického zaostřování

Režim Custom AF Target
Přizpůsobte cílovou oblast AF tak, aby odpovídala chování vašeho objektu. Vyberte z 11 vertikálních nebo horizontálních bodů a ze tří úrovní určujících vertikální a horizontální krok posouvání AF zóny.

Citlivost C-AF

-2

-1

0

1

2

Udržuje zaostření na hlavním objektu, i když se před ním pohybují jiné objekty.

Standardní (doporučeno)
Nejlepší nastavení pro širokou škálu objektů.

Ještě vylepšuje výkon AF pro pohybující se objekty, které rychle mění směr.

Citlivost C-AF

Zpožděná

Rychlá

Reakce AF

Stabilní

Nahodilý

Nastavení citlivosti C-AF
Chcete-li zvýšit výkon při udržování zaostření, můžete z pěti úrovní citlivosti sledování vybrat nejhodnější pro daný objekt nebo scénu.

AF Limiter
AF Limiter umožní omezit rozsah automatického zaostřování, aby E-M1 Mark III nezaostřoval na jiné objekty ve scéně. Tak lze docílit maximální rychlosti zaostření. Můžete nastavit až 3 pracovní rozsahy AF a přiřadit je uživatelským ovládacím prvkům. Tak je budete moci okamžitě aktivovat nebo deaktivovat.

Přizpůsobení AF pro vertikální/horizontální polohy
Volby režimu AF Target a pozice AF zóny můžete nastavit pro horizontální i vertikální polohu fotoaparátu. Pro maximální komfort při fotografování na výšku doplňte fotoaparát bateriovým gripem HLD-9 s vlastními směrovými šipkami, voliči a funkčními tlačítky.

Nízký limit intenzity pro AF
Tato užitečná vlastnost usnadní precisní zaostřování na tmavých místech a na objekty s nízkým kontrastem (až -6EV*).

*Při použití S-AF, ISO 100 a objektivu M.Zuiko Digital Pro F1.2.

Denis Smith
Olympus Visionary, Australia

Stvořeno pro filmaře

Videa ve filmové kvalitě

Kromě skvělých fotografií můžete s E-M1 Mark III pořizovat také úžasná videa. Speciálně navržená stabilizace obrazu je funkční i při natáčení videí a zajistí jejich ostrost i při nahrávání z ruky.

Shlédnout video

4K a Cinema 4K filmování z ruky

Plynulá videa v každé situaci, bez jakéhokoli chvění fotoaparátu – to je možné díky kombinaci 5osé stabilizace obrazu (posuvem snímače) a elektronické stabilizace určené pro video. Umožňuje snímání z ruky ve vysokém rozlišení 4K a Cinema 4K (4096 x 2160) bez dalšího externího vybavení.

Full HD Ultra HD (4K) C4K

OM-Log400

Bez úprav

OM-Log400 + Grading

OM-Log400
Užijte si více kreativní svobody s gradingem barev v režimu OM-Log400, vytvořeným pro postprodukci a editaci videa. Přináší vysokou míru svobody při natáčení, kdy si nemusíte dělat starosti s přeexpozicí, ztrátou detailů ve stínech nebo ve světlech.

Autofokus pro video

Single AF / Small AF
Pro malé objekty ve scéně je ideální mřížka režimu Single AF. Režim Small AF se uplatní v makrofotografii, kde je jemné a přesné zaostření naprosto zásadní.

Skupina 9 bodů
Tento režim vyberte pro rozšíření zóny zaostření na 9 bodů, například v případě větších pohybujících se objektů nebo při fotografování na nejrůznějších společenských akcích.

Skupina 25 bodů
Čím více bodů vyberete, tím větší bude oblast zaostřování. Tento režim je obzvláště užitečný pro větší, rychle se pohybující objekty.

Všechny body
Pokud je vaším objektem skupina pohybující se přes celou scénu, je pro rychlé pořízení záběru ideální tento režim.

Vysokorychlostní video (120fps)

Zpomalením pohybu objektu a efekty zpomaleného filmu obohaťte svá videa o filmovou dynamiku. Zároveň je nahrávka pořízena ve FullHD kvalitě (1920 x 1080) pro úchvatný zážitek na velké FullHD obrazovce.

Konektivita pro externí zařízení

Připojení HDMI monitoru
Pro náročnější úlohy spojené s produkcí videa je možné připojit HDMI monitor. Podpora 4:2:2 výstupu umožňuje větší rozsah barevných korekcí. Režim Monitor umožňuje použití externího monitoru a režim Recording vám umožní nahrávat na externí nahrávací zařízení.

Nahrávání Hi-Res zvuku s LS-P4
Propojte svůj E-M1 Mark III s PCM záznamníkem LS-P4 a získejte křišťálově čistý profesionální zvuk svých videí. Nastavením směrovosti mikrofonu zazoomujte na zdroj zvuku. To je ideální při filmování přírody, například pro zachycení zpěvu ptáků během filmování teleobjektivem v lese.

Brooke Bartleson
Olympus Visionary, USA

Shlédnout video

Speciální vlastnosti

Pro Capture

 • Namáčknutí spouště – do vyrovnávací paměti se uloží až 35 snímků. Okamžik plného stisku spouště

  Moment, který chcete zachytit

Jste vždy připraveni na ten správný okamžik. Pro Capture začne pořizovat záběry (až 35 snímků v plném rozlišení a RAW formátu) ještě před úplným stisknutím spouště. Fotograf tak může kdykoli a ve vysoké obrazové kvalitě zachytit i nepředvídatelné momenty.

Pro jakoukoli fotografickou situaci

Režimy Live Composite / Live Bulb / Live Time
Tyto tři funkce přinášejí dokonalou kontrolu nad snímky s dlouhými expozičními časy. S Live Composite, Live Bulb a Live Time můžete přímo na obrazovce nebo v hledáčku vidět, jak snímek s dlouhou expozici vzniká, a v pravý čas expozici ukončit, aby byl snímek přesně takový, jaký chcete.

Focus Stacking a Bracketing
Docilte větší hloubky ostrosti svých makrofotografií nebo fotografií krajiny. Vyberte, z kolika záběrů má být Focus Stacking snímek s plnou hloubkou ostrosti složen (3 až 15). Focus Bracketing uloží až 999 snímků, které lze poté v programu Olympus Workspace použít ke složení snímku s ještě větší hloubkou ostrosti.

Snímání bez blikání obrazu a Flicker Scan
Režim Anti-flicker omezuje efekt blikajícího obrazu, který má tendenci se projevovat při natáčení pod umělým osvětlením. E-M1 Mark III dokáže detekovat frekvenci umělého osvětlení a aktivovat závěrku v okamžicích maximální intenzity osvětlení. Tak lze vyhladit nerovnoměrnost expozice a barevného podání mezi jednotlivými snímky.

Úpravy obrazu přímo ve fotoaparátu

Bez kompenzace rybího oka

S kompenzací rybího oka

Kompenzace rybího oka
Užijte si možnost mít čtyři objektivy v jednom. Použijte M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 Fisheye PRO tak jak je, nebo odstraňte efekt rybího oka a použijte jej jako širokoúhlý objektiv v jednom ze tří množných nastavení apertury. Efekt korekce je možné pozorovat v živém Live View náhledu na displeji E-M1 Mark III nebo v hledáčku.

Bez korekce lichoběžníkového zkreslení

S korekcí lichoběžníkového zkreslení

Kompenzace lichoběžníkového zkreslení
Zachyťte architekturu bez bortících se linií a docilte stejného efektu, jako při použití tilt-shift objektivu. Efekt korekce lichoběžníkového zkreslení a opravy perspektivy ve vodorovném i svislém směru lze sledovat živě v Live View náhledu.

Rychlý elektronický hledáček

Rychlý elektronický hledáček
Rychlý elektronický hledáček udrží krok s rychle se pohybujícími objekty při snímání sportu nebo divoké přírody - s maximální snímkovou frekvencí 120 fps a minimálním zpožděním 0,005 vteřiny. Je vybaven simulací optického hledáčku (S-OVF), která usnadňuje kontrolu detailů vašeho objektu při fotografování tmavých scén nebo v protisvětle.

Srovnání E-M1 Mark III

Porovnat nyní

Prozkoumat objektivy řady Pro

Zjistit více

Získat Pro Servis

Zjistit více

Prodloužit záruku

Zjistit více

Vyzkoušet software

Zjistit více

Vylepšit zvuk videa

Zjistit více

Přidat příslušenství

Zjistit více
 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Vyzkoušet nyní
   
   
  test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Vyzkoušet nyní
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce Olympus, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt Olympus v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   

Olympus zpravodaj

Přihlaste se k odběru zpravodaje OM Digital Solutions a buďte vždy v obraze.

Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Může vás také zajímat