Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 
 

E-M5 Mark II

DEJTE NAJEVO SVOU ODLIŠNOST.
 
x

OM-D Movie: filmujte ve volném stylu.

Získejte nejvýkonnější systém stabilizace obrazu na světě: E-M5 Mark II s funkcí OM-D Movie. Sledujte zblízka akci, dostaňte se až k objektu a natáčejte z fantastických úhlů – to vše za chůze – a nahrajte jasné a zároveň dokonale ostré snímky. A nebudete potřebovat ani žádný přídavný externí stabilizátor! *Standard CIPA, k prosinci 2014

*Na základě standardů CIPA. K únoru 2015

OM-D Movie: filmujte ve vysoké kvalitě.

Nahrávejte s pomocí E-M5 Mark II videa v ohromujícím Full HD rozlišení, s datovým tokem až 77Mbps a různými snímkovými frekvencemi 24p až 60p. Funkce Clear Motion zaručí, že budou vypadat skvěle i na velké obrazovce vašeho televizoru. A nádavkem vám prvotřídní konstrukce fotoaparátu ve spojení s intuitivním ovládáním umožní naprostou kreativní svobodu v každém záběru.

 

OM-D Movie: filmujte svobodně

Kompaktní a lehký E-M5 Mark II byl ještě důkladněji optimalizován pro filmová kouzla. Může se pochlubit konstrukcí odolnou proti stříkající vodě, prachu a mrazu, která vám dává svobodu filmovat kdykoli a kdekoli chcete, a zachytit tak od základů kreativní videa. Dostaňte se na scénu, aniž byste vzbudili nežádoucí pozornost.

0

menší*

0

lehčí*

*v porovnání s průměrnou digitální zrcadlovkou

 •  
  Ostré záběry
 •  
  Průzračná kvalita
 •  
  Být součástí dění

Pro ještě lepší videa než kdy dřív

Nejnovější aktualizaci firmware pro váš E-M5 Mark II vám přináší vylepšený nástroj pro pohodlné nahrávání úchvatných videí ve vysokém rozlišení.

 • Nyní s režimem focus stacking

  Díky optimalizované funkci paměti nyní můžete focus stacking využití i na svém E-M5 Mark II. Prohlubte hloubku svých snímků při zachování čistoty a zamýšleného uměleckého výrazu.*

 • Nový umělecký filtr Bleach Bypass (Bez bělení)

  Umělecký filtr Bleach Bypass obohatí každý váš záběr vřelou, mysteriozní atmosférou, připomínající dávné časy, kdy byl barevný film ještě v plenkách. Zároveň zvýrazní kovové povrchy aut, strojů a dalších objektů.

*Kompatibilní s následujícími objektivy: M.Zuiko Digital ED 12–100mm 1:4.0 PRO, M.Zuiko Digital ED 7–14mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 12–40mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 40–150mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 8mm 1:1.8 Fisheye PRO, M.Zuiko Digital ED 30mm 1:3.5 Macro, M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8 Macro, M.Zuiko Digital ED 300mm 1:4.0 IS PRO
Funkce
 • Inteligentní elektronický hledáček

  Dolaďte veškerá nastavení a výsledný efekt zkontrolujte v elektronickém hledáčku ještě před stiskem spouště.

   
  270° LCD

  Otočte jej v libovolném směru pro skutečný pocit svobody s každou fotografií nebo videem.

   
  Získejte křišťálově čistý obraz.

  Máte dvě možnosti náhledu scény: Vyklopte Vari-Angle LCD do prakticky jakéhokoli úhlu a pořiďte fotografie nebo videa s neobvyklou perspektivou. Nebo použijte mimořádně velký elektronický hledáček (EVF). Na rozdíl od optických hledáčků můžete s tímto hledáčkem OLYMPUS pozorovat výsledky svých kreativních nastavení přímo v hledáčku. Jas hledáčku je navíc automaticky regulován tak, aby umožňoval snadné fotografování za jakýchkoli světelných podmínek.

 • Nenápadnost na scéně.

  Elektronický zoomový objektiv disponuje pevnou konstrukcí, která se při zoomování nechvěje a zoomování je naprosto plynulé. A je také dokonale tichý, takže můžete zoom používat nenápadně, s minimálním rušivým vlivem.

 • Záznam profesionální úrovně.

  Pokud jde o profesionální úroveň editace, nabízí E-M5 Mark II vše, co potřebujete: až 77Mbps. Čím větší objem zachycených dat, tím vyšší kvalita videa a více možností při postprodukci.

 • Více filmařských možností.

  E-M5 Mark II vám přináší větší flexibilitu díky možnosti výběru snímkové frekvence (60p, 50p, 30p, 25p or 24p). Takže můžete plynule zachytit akční scény, zpomalený pohyb ve filmové kvalitě nebo časosběrná videa či nahrávky v TV stylu.

  • 24

   fps

  • 25

   fps

  • 30

   fps

  • 50

   fps

  • 60

   fps

 • Větší záznamová kapacita.

  Jednoduše k E-M5 Mark II připojte prostřednictvím HDMI externí monitor a sledujte nahrávané video bez komprese a na větší obrazovce. Nebo připojte fotoaparát k HD rekordéru a získejte větší kapacitu záznamu.

 • Titanová barva. Nekompromisní vyjádření ducha OM.

  Představení nové limitované edice E-M5 Mark II - Titanová barva jeho těla je reminiscencí na OM-3Ti. Titanová barva představuje OM ideál “vytváření nových hodnot” a je pro OM-D E-M5 Mark II k dispozic pouze v limitované edici 7000 kusů na celém světě. Dodává se s kartou vlastníka, speciální edicí vysoce kvalitního koženého řemínku a pouzdrem na kartu.

   

  E-M5 Mark II Limitovaná edice

  Titanová barva

  celosvětově pouze 7000

  KARTA VLASTNÍKA
  + POUZDRO

  KOŽENÝ
  ŘEMÍNEK

Další funkce Skrýt funkce

Extra konektory pro příslušenství.

Připojením externího mikrofonu můžete ještě vyšit zvukovou kvalitu vaší nahrávky. A k jejímu poslechu použijte sluchátka, která připojíte prostřednictvím volitelného gripu HLD-8.

Ovládejte filmování bezdrátově.

Svůj chytrý telefon s Wi-Fi konektivitou můžete použít jako dálkový ovladač, kterým lze spouštět a zastavovat filmování se snímkovou frekvencí až 30fps – aniž by hrozilo rozhýbání přesně nastaveného fotoaparátu.

Pokročilá nastavení časového kódu.

Pro snazší editaci videa během postprodukce můžete ručně vložit počáteční bod časového kódu, nebo můžete použít časový kód s vypouštěním snímků (metoda drop frame), zaručující maximální přesnost.

 

a uživatelé se shodují také

Více zde

Steve Huff

No, JE PROSTĚ ÚŽASNÝ a SKVĚLÝ ve srovnání s první E-M5...

Více zde
Více zde

MirrorLessons

Ideální společník každého turisty(...) Během cest využijete dříve či později prakticky všechny jeho funkce.

Více zde

Specifikace OM-D E-M5 Mark ll

 • Omd camera front
Ukázat další specifikace
Veškeré objektivy a příslušenství, které potřebujete.

Své kreativní vize snadno zrealizujete díky širokému výběru prvotřídních objektivů ZUIKO a vysoce kvalitního příslušenství OLYMPUS. Tato bohatá nabídka přináší všestrannost, se kterou můžete pozdvihnout své fotografie na novou úroveň.

Rozmanitá škála kvalitních objektivů.

Od makro objektivů, přes širokoúhlé objektivy, až po teleobjektivy – OLYMPUS má objektiv pro každou vaši kreativní vizi.

Řada doplňků.

Vylepšete své fotografie, videa a práci s OM-D pomocí doplňků pro každý styl.

 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
  test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   

Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte svůj produkt OLYMPUS a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 

Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.