Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

E-M5 Mark II

DEJTE NAJEVO SVOU ODLIŠNOST.
 
x
Se stabilizací obrazu Bez stabilizace obrazu

E-M5 Mark II: Brilantní ostrost.

Pohotově, pevně a čistě – s nejvýkonnější stabilizací obrazu na světě*. Ideální pro pořízení průzračných fotografií a videí za slabého osvětlení bez použití stativu. Vestavěný pětiosý VCM stabilizátor obrazu kompenzuje jakýkoli pohyb (vpřed, vzad, nahoru, dolu, naklánění i otáčení), který by mohl způsobit rozmazání obrazu. A stabilní obraz v hledáčku navíc usnadňuje kompozici záběru.

*Na základě standardů CIPA. K únoru 2015

0

menší*

0

lehčí*

*v porovnání s průměrnou digitální zrcadlovkou

E-M5 Mark II: Síla ve vaší dlani.

S fotoaparátem E-M5 Mark II dostáváte do rukou dokonale prověřený přenosný systém. Nejenže váží pouhých 417g, ale může se také pochlubit bezkonkurenční kvalitou konstrukce. Je odolný proti stříkající vodě, prachu a mrazu, takže vás na cestě za kreativními záběry nezastaví žádné rozmary přírody. A díky kompaktním rozměrům se s tímto OM-D dostanete do centra dění, aniž byste vzbudili nežádoucí pozornost.

E-M5 Mark II: Lehkost filmování.

Osvoboďte se od těžkopádných externích stabilizátorů, které jsou jinak pro natáčení videa ve filmové kvalitě nezbytné. E-M5 Mark II je vybaven nejvýkonnějším pětiosým stabilizátorem obrazu na světě* - a to je vše, co pro filmování z ruky potřebujete. Díky němu můžete natáčet stabilní obraz dokonce i za pohybu. Vysoká hodnota datového toku až 77 Mbps a volba z řady snímkových frekvencí vám umožní snadno zachytit senzační akční záběry ve Full HD kvalitě.

OM-D Movie, včetně nejlepší pětiosé stabilizace obrazu na světě (filmovým funkcím je věnována samostatná stránka)

*Standard CIPA, k prosinci 2014
 •  
  Čisté a ostré snímky
 •  
  Velikost, kterou lze vzít všude s sebou
 •  
  Úchvatná videa

Pro ještě lepší fotografie než kdy dřív

Nejnovější aktualizaci firmware pro váš E-M5 Mark II vám přináší vylepšený nástroj pro dokonale snadné a kreativní vytváření nádherných, čistých fotografií.

 • Nyní s režimem focus stacking

  Díky optimalizované funkci paměti nyní můžete focus stacking využití i na svém E-M5 Mark II. Prohlubte hloubku svých snímků při zachování čistoty a zamýšleného uměleckého výrazu.*

 • Nový umělecký filtr Bleach Bypass (Bez bělení)

  Umělecký filtr Bleach Bypass obohatí každý váš záběr vřelou, mysteriozní atmosférou, připomínající dávné časy, kdy byl barevný film ještě v plenkách. Zároveň zvýrazní kovové povrchy aut, strojů a dalších objektů.

*Kompatibilní s následujícími objektivy: M.Zuiko Digital ED 12–100mm 1:4.0 PRO, M.Zuiko Digital ED 7–14mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 12–40mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 40–150mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 8mm 1:1.8 Fisheye PRO, M.Zuiko Digital ED 30mm 1:3.5 Macro, M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8 Macro, M.Zuiko Digital ED 300mm 1:4.0 IS PRO
Funkce
 • Zachyťte nové perspektivy.

  Protože lze dotykový LCD displej Vari-angle vyklopit do libovolného úhlu, máte při hledání zajímavých perspektiv naprostou kreativní svobodu. S pomocí LCD můžete také snadno ovládat mikrofon a časový kód, nebo použít digitální vodováhu.

 • Zvyšte rozlišení svých snímků.

  Z pohledu zachycení jemných detailů platí, že čím vyšší rozlišení, tím lépe. Proto E-M5 Mark II přichází s novou funkcí 40M High Res Shot. Zachycením sekvence osmi snímků a jejich následným spojením do jednoho snímku vznikne fotografie s úchvatným rozlišením 40 megapixelů - ideální funkce pro fotografování umění, krajiny, i dalších žánrů.

 • Zobrazený snímek slouží jen k ilustračním účelům.

  Objevte jednoduchost bezdrátového ovládání.

  Ovládejte fotoaparát bezdrátově ze svého chytrého telefonu. Díky vestavěné funkci Wi-Fi můžete clonu, rychlost závěrky a další nastavení E-M5 Mark II ovládat bez jediného dotyku fotoaparátu. A s programem OLYMPUS Image Share nainstalovaným v telefonu můžete své snímky okamžitě sdílet na sociálních sítích.

   
 • Rozmanitá škála objektivů.

  Objevte kompaktní systémové objektivy, která vás osvobodí: Systém OLYMPUS Micro Four Thirds. S více než 40 objektivy na výběr - z nichž mnoho je odolných proti prachu, stříkající vodě a mrazu - dokonale ztvárníte své umělecké vize, od makrofotografie, přes širokoúhlé krajiny, až po použití teleobjektivu. Jejich vysoká kvalita umožní naplno využít vyspělé technologie OM-D. Výsledkem jsou fotografie a videa v dokonale čisté kvalitě.

  Více než
  40
  Objektivů Micro Four Thirds
 • Titanová barva. Nekompromisní vyjádření ducha OM.

  Představení nové limitované edice E-M5 Mark II - Titanová barva jeho těla je reminiscencí na OM-3Ti. Titanová barva představuje OM ideál “vytváření nových hodnot” a je pro OM-D E-M5 Mark II k dispozic pouze v limitované edici 7000 kusů na celém světě. Dodává se s kartou vlastníka, speciální edicí vysoce kvalitního koženého řemínku a pouzdrem na kartu.

   

  E-M5 Mark II Limitovaná edice

  Titanová barva

  celosvětově pouze 7000

  KARTA VLASTNÍKA
  + POUZDRO

  KOŽENÝ
  ŘEMÍNEK

Další funkce Skrýt funkce
Režim Silent Shutter

Nyní můžete být v centru dění, aniž byste se sami stali středem pozornosti. Režim Silent Shutter zajistí, že stisk spouště nevydá žádný zvuk - dokonale tiché fotografování.

Režim Live Composite

Proměňte scény s dlouhou expozicí, například hvězdné panorama, v jedinou úchvatnou fotografii. Live Composite vytvoří s pomocí speciální kontroly jasu dokonalý efekt. Možnost prohlédnout si výsledek před pořízením snímku vám přináší ještě více kreativity.

Volitelné podvodní pouzdro

Toto podvodní pouzdro, speciálně přizpůsobené pro E-M5 Mark II a vodotěsné do 45 metrů, poskytuje maximální ochranu oři fotografování a filmování ve zcela nových hloubkách.

Rozšiřitelnost

Získejte to pravé vybavení pro fotografie a videozáznam podle vašich představ. Vedle nespočtu objektivů M.ZUIKO DIGITAL můžete vybírat z mnoha bateriových gripů, adaptérů, výkonných systémových blesků a řady dalšího příslušenství.

Specifikace OM-D E-M5 Mark ll

 • Omd camera front
Ukázat další specifikace
Veškeré objektivy a příslušenství, které potřebujete.

Své kreativní vize snadno zrealizujete díky širokému výběru prvotřídních objektivů ZUIKO a vysoce kvalitního příslušenství OLYMPUS. Tato bohatá nabídka přináší všestrannost, se kterou můžete pozdvihnout své fotografie na novou úroveň.

Rozmanitá škála kvalitních objektivů.

Od makro objektivů, přes širokoúhlé objektivy, až po teleobjektivy – OLYMPUS má objektiv pro každou vaši kreativní vizi.

Řada doplňků

Vylepšete své fotografie, videa a práci s OM-D pomocí doplňků pro každý styl.

Může vás také zajímat
 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Vyzkoušet nyní
   
   
  test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Vyzkoušet nyní
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce Olympus, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt Olympus v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   
Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte si svůj výrobek Olympus a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 
Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.