Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

OM SYSTEM OM-1 Nic není nemožné.
Znovuzrození OM.

Stvořen pro snímky, které ohromí.

Věrné barvy, ostrost, brilantní světla a čistý kontrast. OM-1 přináší prvotřídní obrazovou kvalitu v každém záběru.

Stacked BSI Live MOS snímač

Náš 20MP Stacked BSI Live MOS představuje skok v kvalitě obrazu. Využívá nový revoluční způsob uspořádání obrazových prvků, který propouští více světla a zároveň zvyšuje výkon při slabém osvětlení. Vaše fotografie budou mít úchvatné rozlišení s nízkým šumem a bohatým dynamickým rozsahem výrazu od stínů po světla.

Fotografování při slabém osvětlení

Už nikdy se nebudete potit při fotografování v interiéru nebo v jiné situaci se slabým osvětlením. Nabízí standardní rozsah citlivosti ISO až do 25 600. Když je světla skutečně nedostatek, můžete zvýšit ISO až na 102 400 a pořizovat jasné snímky i v těch nejnáročnějších prostředích.

Ještě lepší IBIS

Přestaňte si dělat starosti s chvěním fotoaparátu i při dlouhých expozicích. Strávili jsme desítky let vývojem nejúčinnějšího systému stabilizace obrazu na světě, abyste mohli působivé snímky z ruky, makrofotografie a záběry pomocí teleobjektivu pořizovat i bez použití stativu a dalších stabilizačních zařízení. K dispozici budete mít kompenzaci až o 8 EV kroků*, která eliminuje chvění fotoaparátu i při dlouhých expozičních časech. Pořizujte čisté snímky bez rozmazání i při obtížném osvětlení.

* S objektivem M.Zuiko 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO

TruePic X

OM-1 je vybaven naším špičkovým obrazovým procesorem TruePic X, který spolupracuje se Stacked BSI Live MOS snímačem. TruePic X zajišťuje bleskovou rychlost spuštění a zápisu, hbité automatické zaostřování a ohromně rychlé sekvenční snímání. Kromě rychlosti zvyšuje tento přepracovaný obrazový procesor také laťku obrazové kvality. Vychutnejte si věrné barvy, bezkonkurenční ostrost a živost gradace.

"Při fotografování ptáků musíte nejen rychle myslet a reagovat, ale stejně rychle, ne-li rychleji, musí fungovat i vaše vybavení."

Ben Knoot

Rychlost, která překoná všechna vaše očekávání.

Existují rychlé fotoaparáty. Pak je tu OM-1. Zjistíte, že má veškerou rychlost, jakou si lze přát pro snadné zachycení i těch nejrychleji se pohybujících objektů a samotného života.

Fotoaparát stejně houževnatý jako vy.

S tímto fotoaparátem máte jistotu, že bude perfektně fungovat i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Natáčejte poutavá videa.

Spolu s OM-1 dostáváte všechny funkce potřebné k natáčení nádherných filmů v rozlišení 4K. Čistá a vždy ostrá videa s vysokým dynamickým rozsahem vaše diváky uchvátí.

4K/C4K 60p 10BIT

Nahrávání v rozlišení 4K poskytuje úžasně detailní a mimořádně živé video, které bude skvěle vypadat i na těch největších obrazovkách. OM-1 dokáže také natáčet FHD při standardním rozlišení 240p, které vypadá nádherně prakticky na jakékoli obrazovce. Můžete také nahrávat s vysokým bitrate v různých velikostech obrazu, včetně H.264 a H.265.

Ultimátní zpomalení pohybu

Zpomalte běh času a natočte dokonalé zpomalené video. 240 snímků za sekundu ve Full HD je výkon sám o sobě. Díky novému procesoru TruePic X nyní dokáže OM-1 zachytit úder pálky do míčku, zpomalit jazyk chameleona, a dokonce zachytit let kolibříka.

OM-Log LUT

Osvětlení se může rychle měnit, zejména pokud pracujete za pochodu. Snímání v režimu OM-Log maximalizuje v porovnání s režimem Flat dynamický rozsah tak, aby vaše video vypadalo čistě a ostře bez ztráty detailů ve stínech nebo světlech. Nová tabulka LUT (Look Up Table) umožňuje přímo na místě zobrazit snímek v barvách, kterých byste chtěli docílit u finálního snímku po gradingu barev.

Raw výstup

Snímání ve formátu RAW 12BIT 4:4:4 usnadní a zrychlí úpravy v postprodukci. Video v RAW formátu můžete také vyvést do externího zařízení, jako je Atomos Ninja V.

HLG video režim

HLG je zkratka pro Hybrid Gamma Log (video s vysokým dynamickým rozsahem). Při natáčení videa v režimu HLG se zvýší jas, ostrost a barevnost, které dalece přesahují standardní dynamický rozsah.

Funkce nahrávání videa

OM-1 nabízí celou řadu funkcí pro skvěle vypadající videa přesně podle vašich představ. Najdete zde vzor zebra pro kontrolu správné expozice. Clonu, rychlost závěrky, citlivost ISO a vyvážení bílé barvy lze pro větší kreativní kontrolu nastavit individuálně. Displeji lze přepínat mezi režimem kvality obrazu a ekvivalentem BT.709. Zahrnuli jsme funkce, které usnadňují kompozici a umožňují nahrávat zvuk ve vysokém rozlišení. Ve výsledku nabízí fotoaparát vše, co potřebujete k zachycení skvělých videí.

Může vás také zajímat