Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MÓDNÍ FOTODOPLŇKY

pro milovníky módy
a fotografování

WOW, MÓDNÍ DOPLŇKY!

OLYMPUS PEN – nejen pouhý fotoaparát, ale i módní ikona se spoustou senzačních doplňků, které upoutají každé oko a dokonale podtrhnou každý outfit. Posloužily nám také jako inspirace pro naši řadu PEN Generation, určenou všem vyznavačkám módy s chutí do života a vášní pro design, fotografii a městský život.

Mezinárodně proslulé módní blogerky, jako Camilla Pihl, Paula Ordovás, Hanna Schumi, Kayla Seah, Sarah Mikaela, Anne-Kathrin Strauß a mnoho dalších, píší příspěvky pro online magazín Generation. Jsou to lidé, kteří cestují po světě a prezentují nejnovější trendy ze všech hlavních měst módy a ukazují nám, jak je nosit. V kurzech také odhalují cenné tipy a triky ze světa módní fotografie.

Ženské.
Elegantní.
Minimalistické.

kožená kolekce

Kožená elegance

Little White Feather, Black like my Dress a Just Nude. Tyto módní odstíny nemohou být klasičtější volbou pro nové popruhy přes rameno OLYMPUS. Pro tuto sezónu přicházejí i řemínky na ruku v odstínech jako Strawberry Kisses, Peach Blossom Love, Bohemian Pool Party a Hint of Mint. Půvabné pudrové a pastelové tóny potěší každého, kdo preferuje jemnější vzhled.

Nadčasové módní příslušenství bylo navrženo Anne-Kathrin Straußovou. Jako módní bloggerka a dřívější modelka má cit pro módní potřeby současnosti. Anne-Kathrin je již dlouhou dobu mezinárodně proslulá svým nezaměnitelný stylem a dokonalým vzhledem.

Stylové a elegantní

Kabelka přes rameno a semišová kabelka jsou další absolutní povinností z kožené kolekce. Stylové a elegantní, se všemi funkčními výhodami polstrované fotobrašny uvnitř, zaručeně zrychlí tep každého milovníka módy.

Nový oděv vašeho fotoaparátu, sestávající z podpůrného pouzdra a sladěného ramenního popruhu, propůjčí vašemu fotoaparátu jedinečný vzhled. Výsledek je kombinací tradičního designu a soudobé potřeby flexibility a univerzálnosti a ukazuje, že móda je především o detailech.

KOŽENÉ DOPLŇKY

 • Oděv pro váš fotoaparát

  Oblékněte svůj fotoaparát! Kombinace stylového podpůrného pouzdra OLYMPUS a sladěného ramenního popruhu propůjčí vašemu fotoaparátu jedinečný vzhled. Použití pravého semiše a klasických barev umožní fotoaparát ještě lépe přizpůsobit vašemu stylu.

 • Semišová kabelka

  Tato polstrovaná kabelka z mimořádně poddajného semiše, se všemi funkčními výhodami klasické fotobrašny uvnitř, je připravena stát se jedním z trháků roku. Doplněk, který si zamilujete, a který vám budou ostatní závidět.

 • Řemínky na ruku

  Řemínky na ruku OLYMPUS jsou stvořeny v souladu s nejvyššími standardy moderního designu s cílem propojit svět módy a fotografování. Nádherné barvy potěší každého milovníka módy. V kombinaci s OLYMPUS PEN nabízejí pohodlí a bezpečí.

 • Ramenní popruhy

  Nastavitelné ramenní popruhy OLYMPUS jsou vyrobeny z pravé kůže v různých barvách a propojují módu s fotografováním. Povinné příslušenství pro všechny vyznavače módy s chutí do života a vášní pro design, fotografii a městský život.

 • Kabelky

  Kabelky OLYMPUS jsou stylové a elegantní, se všemi funkčními výhodami polstrované fotobrašny uvnitř. Spolu s pravou kůží a odnímatelným popruhy představují kombinaci tradičního designu a moderních požadavků na flexibilitu a všestrannost.

Pro
SKUTEČNÁ
DĚVČATA.

stylová kolekce

LESK A TŘPYT DODÁ DÍVCE VŽDY NA ATRAKTIVITĚ

Ať jdete do klubu nebo jste na seznamu hostů elegantního gala večírku – protancovat noc je pokaždé tak zábavné! To jsou momenty, které byste chtěla uchovat navždy. Kdo by se ale chtěl vláčet s velkou fotobrašnou, která navíc není zrovna stylová?

Doplňky OLYMPUS jsou dokonalým společníkem pro každý fotoaparát, s opravdovou příchutí nočního půvabu. Tato psaníčka ve stříbrné, zlaté a černé barvě a řetízkové popruhy slibují nádech dekadence, který na večírku všichni ocení. Fotoaparát tak bude ještě lépe ladit s vaším stylem a stane se vaším oblíbeným doplňkem na tanečním parketu.

STYLOVÉ DOPLŇKY

 • Řetízkové popruhy

  Řetízkový popruh OLYMPUS bude na večírku dokonalým společníkem každého fotoaparátu. Tento doplněk vyrobený z elegantní umělé kůže a ušlechtilého kovu ve stříbrné a zlaté barvě slibuje nádech dekadence, který na večírku všichni ocení. Fotoaparát tak bude ještě lépe ladit s vaším stylem a stane se vaším oblíbeným doplňkem na tanečním parketu.

 • Ramenní popruhy

  Ramenní popruh OLYMPUS je doplněk, který by neměl zůstat bez povšimnutí, chystáte-li se večer vyrazit ven. Můžete jej připnout přímo k fotoaparátu nebo také ke svému psaníčku OLYMPUS. Tyto popruhy vyrobené z kůže zdobené stříbrem a zlatem propůjčí každé ženě půvab, po kterém touží.

 • Psaníčka

  Chystáte-li se protancovat noc, jsou psaníčka OLYMPUS dokonalým společníkem vašeho fotoaparátu. Tato psaníčka, vyrobená z pravé kůže, jsou povinným doplňkem, ať se chystáte do klubu nebo jste na seznamu hostů elegantního gala večera.

Móda. Umění?
Rozhodně!

designová kolekce

Ink Couture

Móda se již dávno stala samostatnou formou umění. Renomovaní návrháři jsou považováni za velké umělce naší doby. Není tedy překvapením, že kombinace kresby a designu tohoto ramenního popruhu dala vzniknout něčemu mimořádnému.

Tento popruh, navržený Sarah Mikaelaovou s použitím kaligrafického inkoustu, není jen společensky nezbytným doplňkem všech milovníků módy, ale je také uměleckým dílem tvůrce, který drží prst na tepu doby. Zvolená královská modř inkoustu není náhodná. Sofistikovaná barva je jedním z hitů letošní sezóny. Ať jako nedílná součást vašeho modrého outfitu nebo jako prvek podtrhující vaši celkovou vizáž: tento ramenní popruh je jedním z módních doplňků, bez kterých se neobejdete.

Milovníci módy a fotografování

Outfit dělají doplňky. Proto OLYMPUS stvořil doplňky, které zaujmou na první pohled – designovou kolekci OLYMPUS. Popruhy OLYMPUS Get Together, Art meets Fashion, Killing me Softly, Hello Peacock, Feel Boho, Funky Town, Floral Fantasy a Color Play vyzařují cit pro módní trendy a harmonické vzory. Zároveň lze popruhy snadno vyměnit, takže mezi nimi můžete vybírat podle svého aktuálního outfitu. Překrásně navržená pouzdra OLYMPUS ve dvou velikostech něžně obejmou OLYMPUS PEN a jeho objektivy. Polstrovaný interiér nabízí dokonalou ochranu pro vaši pýchu a radost. Skvělý společník pro všechny fotografy s vášní pro módu.

Pro každou ženu.
Každý den.

Každý den jiný.

Designové DOPLŇKY

 • Ramenní popruhy

  Outfit dělají doplňky. Proto OLYMPUS stvořil tyto ramenní popruhy, které zaujmou na první pohled. Popruhy OLYMPUS v široké paletě stylů vyzařují cit pro módní trendy a harmonické vzory.

 • Látková pouzdra

  Tato nádherně navržená pouzdra OLYMPUS něžně obejmou OLYMPUS PEN nebo objektiv každého milovníka módy. Fantastičtí módní společníci.

ZAJÍMÁTE SE O M ÓDU A ŽIVOTNÍ STYL?

Nechte se inspirovat a začněte svou vlastní kreativní cestu s PEN.

Ať chcete podpořit svůj profil na sociálních médiích, zdokonalit své fotografické dovednosti, nebo se dozvědět více o našem systému – vždy pro vás máte ten správný obsah.

Zjistit více  

Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte svůj produkt OLYMPUS a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 

Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Objevujte a sdílejte