Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MODERNÍ A VÝKONNÝ

Olympus PEN není jen pouhý fotoaparát. Je to váš kreativní partner.
Vyjádření vašeho jedinečného já a vašeho pohledu na svět. Dědictví generace PEN, volba pro silné ženy s chutí do života a vášní pro design, fotografování a městský životní styl. Aktivní osobnosti, určující nové trendy. Pro takové, které utvářejí naši současnost a mění budoucnost.

Takové ženy zaslouží náš obdiv, a proto jsme speciálně pro ně navrhli celou řadu doplňků.

MINIMALISMUS.
FUNKČNOST.
ELEGANCE.

Kožená kolekce

AUTENTICKÝ ORIGINÁL

Některé věci prostě nikdy nevyjdou z módy, a dotyk pravé kůže je jednou z nich. Kožená kolekce, navržená pro potěchu smyslů a stvořená pro dlouhou trvanlivost, je delikátní rovnováhou formy a funkce. Tyto brašny jsou ztělesněním nadčasové klasiky, ozdobou každého vyznavače módy.

NENECHTE SE ZMÁST VZHLEDEM

Přes svůj půvabný vzhled jsou Shoulder Bag a Bucket Bag seriózním vybavením pro tvořivé fotografy. S funkčností polstrované foto brašny a stylem, který doplní jakýkoli outfit, jsou skutečným završením kožené kolekce.

Minimalistické, ale funkční. Elegantní, ale stále fotobrašny.

KOŽENÉ DOPLŇKY

 • Řemínky na ruku

  Řemínky na ruku, zpracované s maximálním důrazem na design a funkčnost, vytvářejí most mezi světem módy a fotografie. Nádherné řemínky jsou více než jen pouhý způsob, jak pohodlně a bezpečně nosit Olympus PEN.

 • Kabelky

  Kabelka přes rameno spojuje funkční výhody polstrované fotobrašny s elegancí kabelky. Design pravé kůže a odnímatelný popruh zajistí vysokou odolnost a všestrannost.

 • Semišová kabelka

  Bucket Bag kabelka, vyrobená z vysoce kvalitní semišové kůže, kombinuje výhody běžné fotobrašny s designem dokonalého módního skvostu.

DRŽTE SE
KLASIKY.

Style kolekce

KRÁSNĚ PRAKTICKÉ

Nejlepší fotoaparát je ten, který máte právě u sebe. Proto jsme navrhli kolekci Style - vybraný způsob, jak nosit fotoaparát.

S našimi řetízkovými popruhy nebo popruhem Croco Strap bude váš fotoaparát vypadat elegantně a sofistikovaně. S nádechem klasiky bude váš fotoaparát dalším akcentem vašeho osobitého stylu.

STYLOVÉ DOPLŇKY

 • Řetízkové popruhy

  Řetízkové popruhy dají vašemu fotoaparátu vyniknout. Elegantní černá koženka a ušlechtilé kovy stříbrné a zlaté barvy zajistí harmonický soulad fotoaparátu s vaší vizáží.

 • Popruh Croco strap

  Se zlatými detaily a módním vzorem je tento popruh svěží interpretací klasického stylu. Vzor s imitací krokodýlí kůže bude skvělým přírůstkem do vaší kolekce.

UČIŇTE JEJ
KRÁSNÝM!

Kolekce Designer

Ink Couture

Kolekce Ink Couture je dokonalou kombinací módy a funkčnosti. Popruhy a pouzdra této kolekce jsou víc než jen krásnými doplňky.

PŮVAB BAREV

Kolekce Designer je stvořena s cílem vzbudit obdiv. Tato pouzdra jedinečným způsobem ochrání a zvýrazní váš Olympus PEN. Váš fotoaparát může být v bezpečí a zároveň okouzlující, aniž byste museli slevit ze svého stylu.

Designové DOPLŇKY

 • Ramenní popruhy

  Outfit dělají doplňky. Proto Olympus stvořil tyto ramenní popruhy, které zaujmou na první pohled. Popruhy OLYMPUS v široké paletě stylů vyzařují cit pro módní trendy a harmonické vzory.

 • Látková pouzdra

  Tato krásně navržená
  pouzdra ochrání fotoaparát nebo objektiv každého milovníka módy. Fantastický módní společník.

ZAJÍMÁTE SE O M ÓDU A ŽIVOTNÍ STYL?

Nechte se inspirovat a začněte svou vlastní kreativní cestu s PEN.

Ať chcete podpořit svůj profil na sociálních médiích, zdokonalit své fotografické dovednosti, nebo se dozvědět více o našem systému – vždy pro vás máte ten správný obsah.

Zjistit více  

Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte si svůj výrobek Olympus a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 

Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Objevujte a sdílejte