Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

v angličtině
Pojďte a seznamte se s generací PEN

Nechte se inspirovat našimi evropskými bloggery a jejich příběhy a staňte se součástí generace OLYMPUS PEN

E‑PL7, Olympus, Systémové Fotoaparáty Kompaktní , PEN

E‑PL7

Skutečně přitažlivý
 • Štíhlá silueta
 • Prémiový design
 • Překrásné selfies

Hoďte se do gala: Jaký je váš PEN styl?

 • E-PL8

  „Se svým úchvatným designem a novým stylovým příslušenstvím tento malý šperk dokonale oživí životní styl bloggera. Fotoaparát se používá stejně snadno jako chytrý telefon, ale kvalita fotografií, které jsem s ním pořídil, povýšila můj účet na Instagramu na novou úroveň.“

 • E-PL7

  "Fotoaparát skvěle vypadá, příjemně se drží a je radost jej používat. Díky štíhlému zoomovému objektivu se mi pohodlně vejde do kabelky, takže jej mohu vzít všude s sebou. Fotografuje vysoce kvalitní snímky, které mohu snadno sdílet. Nová funkce ovládání na dálku z mobilního telefonu je brilantní.“

 • Módní fotodoplňky

  OLYMPUS PEN - nejen pouhý fotoaparát, ale povinná výbava každého milovníka módy, doplněná překrásným příslušenstvím. Nádherné kousky pro všechny vyznavače módy s chutí do života, citem pro krásu a vášní pro fotografii a životní styl.

 • PEN Generation

  PEN Generation – pro každého kdo miluje módu, krásu, životní styl a samozřejmě fotografování. Můžete nahrávat své snímky, nechat se inspirovat nejnovějšími příběhy PEN a dozvědět se něco nového o fotografování. Ideální místo pro všechny milovníky módy!

PEN-F

Nový OLYMPUS PEN-F je mnohem víc než jen krásný. Je výsledkem 80 let historie fotoaparátů a technických inovací. Jste připraveni probudit šelmu?

Více informací

Může vás také zajímat