Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

VÁŠEŇ

SI ŽÁDÁ

KVALITU

E-PL10

Čistá estetika, nadčasový design a výkonné technologie, které vždy splní vaše profesionální nároky. E-PL10 nabízí řadu technických funkcí, které podpoří vaši kreativní vizi, díky které bude váš osobitý styl rozpoznatelný na každém pořízeném snímku.

Více informací

Hoďte se do gala: Jaký je váš PEN styl?

 • E-PL9

  S dotykovou obrazovkou usnadňující kreativní ovládání, kombinovanou Bluetooth a Wi-Fi konektivitou pro ještě snazší přenos snímků, novým atraktivním vzhledem a vynikající kvalitou zpracování, kterou jsou fotoaparáty řady Olympus PEN pověstné.

 • E-PL8

  „Se svým úchvatným designem a novým stylovým příslušenstvím tento malý šperk dokonale oživí životní styl bloggera. Fotoaparát se používá stejně snadno jako chytrý telefon, ale kvalita fotografií, které jsem s ním pořídil, povýšila můj účet na Instagramu na novou úroveň.“

 • Módní fotodoplňky

  OLYMPUS PEN - nejen pouhý fotoaparát, ale povinná výbava každého milovníka módy, doplněná překrásným příslušenstvím. Nádherné kousky pro všechny vyznavače módy s chutí do života, citem pro krásu a vášní pro fotografii a životní styl.

 • Nechte se inspirovat

  Ať chcete podpořit svůj profil na sociálních médiích, zdokonalit své fotografické dovednosti, nebo se dozvědět více o našem systému – vždy pro vás máte ten správný obsah.

PEN-F

Nový Olympus PEN-F je mnohem víc než jen krásný. Je výsledkem 80 let historie fotoaparátů a technických inovací. Jste připraveni probudit šelmu?

Více informací

Může vás také zajímat