Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Tough! TG-5:

Ideální partner pro vaše nejdivočejší dobrodružství.

„S tímto fotoaparátem se mohu spolehnout na vysokou obrazovou kvalitu snímků i v náročných podmínkách s nedostatkem světla, jak se pod vodou často stává.“

Ta nejlepší dobrodružství jsou často spojena s nejnáročnějšími světelnými podmínkami. Od arktického soumraku po podmořský svět je klíčem ke skvělému obrazu zejména schopnost poradit si se slabým světlem. Kombinace nového rychlého a vysoce citlivého obrazového snímače s nejnovějším obrazovým procesorem TruePic VIII, převzatým z našeho nejlepšího systémového fotoaparátu, přináší vyšší obrazovou kvalitu než kdy dřív, s rozšířeným dynamickým rozsahem a kratšími reakčními časy.

„Ať se prodíráte divokým pralesem, šplháte na větrem bičované vrcholky nebo prozkoumáváte arktické jeskyně, snímače prostředí tohoto fotoaparátu jsou nepostradatelným svědkem vašich dobrodružství.“

V kombinaci s bezplatnou aplikací OI. Track vám nový TG-5 umožní propojit údaje z GPS, kompasu, manometru a teploměru s vašimi fotografiemi a videi, a přenést je prostřednictvím Wi-Fi do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.

„U běžného fotoaparátu by přechod z mrazivého alpského vzduchu do tepla horské chaty obvykle způsobil zamlžení objektivu. S fotoaparátem TG-5 je to však již minulostí.“

Dvojité ochranné sklo je jen jedním z mnoha užitečných vylepšení, díky kterým můžete fotografovat dál, ať už si na vás příroda připraví cokoli. Náhlé změny teploty mohou na objektivech způsobovat kondenzaci. TG-5 zabraňuje tomuto jevu dvojitým ochranný sklem, takže můžete fotografovat nerušeně dál.

 •  
  Prvotřídní obrazová kvalita
 •  
  Snímače prostředí
 •  
  Spolehlivost, odolnost a výkon

Zachyťte ještě více akce.

Aby skvělý pohyb vypadal skvěle, je třeba zachytit každý detail v tom pravém okamžiku. To vám ještě více usnadní špičková zobrazovací technologie TG-5. Rychlý obrazový procesor TruePic VIII umožňuje nahrávat v úchvatném 4K rozlišení nebo vytvářet fantastické zpomalené záběry ve fullHD rozlišení se snímkovou frekvencí 120fps. Vychutnejte si dynamiku každého jednotlivého pohybu nebo pořiďte záběry úchvatných scenérií v úžasně vysokém rozlišení.

Dostaňte se blíž.

Chtěli jste někdy vyfotografovat v nejjemnějších detailech drobné objekty neviditelné pouhým okem?
TG-5 a jeho vyspělý makro systém s maximálním 7x* zvětšením obrazu a 4 režimy (Microscope, Microscope Control, Focus Bracketing a Focus Stacking) vám to umožní. V režimu Microscope může fotoaparát zachytit objekty ze vzdálenosti pouhého 1cm. V režimu Microscope Control lze pomocí páčky zoomu změnit poměr zvětšení zobrazení až na 44,4x.
Navíc je k dispozici volitelné vybavení v podobě LD-1 Light Guide a Difuzéru blesku FD-1, s jehož pomocí využijete potenciál systému Variable Macro skutečně naplno. Pořiďte spektakulární záběry zblízka, jako byste se dívali mikroskopem.

*Přepočet na 35mm

Zažijte znovu naplno skvělé okamžiky.

Zachyťte a snadno sdílejte nádherné zážitky ve 4K videích a zpomalených záběrech, spolu s informacemi o prostředí.
Pomocí WiFi vestavěné v TG-5 a aplikace OI.Share importujte z fotoaparátu do chytrého telefonu snímky a data snímačů prostředí, jako je kompas, manometr a teploměr. Poté v bezplatné aplikaci Olympus Image Track (OI.Track) vytvořte jejich propojením videa zobrazující spolu s dějem informace o prostředí.
Sdílejte s přáteli své zážitky přesně tak, jak si je pamatujete.

Více příslušenství pro váš Tough!

Široká nabídka příslušenství pro TG-5 vám otevírá nový svět kreativních možností, jak zachytit akci.
Od přepravních pouzder, přes LED Light Guide a blesky, tele a fisheye předsádky, až po podvodní pouzdro.
Dejte prostor své kreativitě a vytěžte ze svých úžasných dobrodružství maximum.

Může vás také zajímat
 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
  test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online