Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

TG‑6

Odolný výkon.
Bez kompromisů.
 • Mimořádná kvalita obrazu a videa
 • Variabilní podvodní režimy
 • Nekompromisní odolnost

Poznávejte svět

s novým Tough!

Chopte se svého TG-6 a pusťte se do nových dobrodružství. Tento fotoaparát je ideální parťák, který bez ohledu na podmínky zachytí každý strhující okamžik vaší cesty. Široká paleta příslušenství obohatí vaše outdoorové zážitky a vybaví vás i na nejnáročnější dobrodružství.

TG-6 je vodotěsný do hloubky 15m, prachotěsný, odolný proti pádům z výšky až 2,1m, tlakuvzdorný, mrazuvzdorný do -10°C a díky ochraně proti zamlžování je ideálním společníkem na každou výpravu za dobrodružstvím.

Zachyťte dokonale každý moment

Při svých nejdivočejších dobrodružstvích nikdy nevíte, co vás čeká. Kombinace objektivu s vysokým rozlišením a světelností F2, procesoru TruePic VIII a 12magapixelového snímače vám umožní zachytit vysoce kvalitní snímky bez ohledu na okolní podmínky. I při slabém osvětlení budou vaše snímky vždy jasné a nádherné.

Nikdy nepromeškáte ten pravý záběr

Jakmile namáčknete tlačítko spouště, začne Pro Capture fotografovat a ukládat snímky rychlostí 10 s/s. V momentě, kdy spoušť stisknete nadoraz, zahájí se nepřetržité snímání. Tak můžete pořídit i záběry, které dříve nebylo možné zachytit.

Dokonalé vyvážení

TG-6 dokáže zachytit i obtížné světelné situace s enormními rozdíly mezi světly a stíny: HDR režim spojí čtyři záběry s různou expozicí do jednoho snímku pro dokonalé prokreslení světlých a tmavých částí scény. Výsledkem je perfektní kontrast a vyvážená tonalita tmavých a světlých odstínů.

 • VYSOKÁ OBRAZOVÁ KVALITA

 • PRO CAPTURE

 • HDR

Sdílejte své putování

Získejte ještě více kontroly nad svými snímky: s aplikací OI.Share můžete chytrý telefon použít nejen jako praktické dálkové ovládání, ale integrované Wi-Fi umožní také okamžité sdílení vašich zážitků.

Snímače prostředí

Díky integrovaným snímačům prostředí, které automaticky mapují váš pohyb, pokaždé víte, kde byly vaše snímky pořízeny. Více informací oživí vaše vzpomínky: OI.Share propojí údaje o teplotě a informace z GPS snímače, kompasu a manometru s vašimi záběry

Vaše vzpomínky nebyly
nikdy živější

Nechte své aktivity ožít tak, že zachytíte každý detail ve správný okamžik. 4K video vám umožní zaznamenávat úchvatné záběry vašich nejmilejších okamžiků a vytvářet Full HD videa s frekvencí 120 snímků za sekundu.

Ponořte se s TG-6 do podvodního světa

Objevte krásu skrytou pod hladinou. Vodotěsný TG-6 je navržen a zkonstruován pro použití do hloubky 15m bez jakéhokoliv dalšího vybavení.

Ponořte se hlouběji

Chcete jít ještě dál? Podvodní pouzdro PT-059 pro TG-6 nabízí ještě více vzrušení a zážitků v hloubkách až 45 metrů. Ale to není vše: svůj fotoaparát můžete rozšířit i o další doplňkového vybavení.

Zachyťte fascinující podvodní světy

Pomocí jednoho ze tří podvodních režimů vyvážení bílé oživíte své snímky bez ohledu na hloubku pod hladinou. Použijte “Shallow” (do hloubky 3m) pro vylepšení červených tónů, “Mid Range” pro hloubky od 3 do 15m nebo “Deep” pro vylepšení modrých tónů v hloubkách pod 15m.

Podvodní režim Mikroskop

Ponořte se střemhlav za svým objektem a dostaňte se blíže než kdy předtím: režim podvodního mikroskopu vám umožní blízké záběry až 1 cm od objektivu, takže zachytíte i ty nejmenší detaily.

Podvodní HDR

Podvodní HDR dokonale vyváží jasné a tmavé části a zabrání příliš velkým rozdílům mezi černou a bílou. Výsledkem jsou působivé podvodní záběry s širokým dynamickým rozsahem.

 • PODVODNÍ WB

 • MIKROSKOPICKÝ REŽIM

 • PODVODNÍ HDR

Rozpoznejte i tu nejjemnější krásu

Překonejte hranice lidského oka! Mikroskopický režim umožní fotoaparátu snímat objety z blízkosti pouhého centimetru. Využijte až 44,4násobné zvětšení displeje v kombinaci s flexibilní páčkou zoomu. S pomocí LD-1 Light Guide a difuzéru blesku FD-1 využijete potenciál makrofotografie skutečně naplno.

Zaostřete na to nejdůležitější

TG-6 vám umožní zaostřit tak, jak daná situace vyžaduje. V podobě režimů Focus Stacking a Focus Bracketing nabízí fotoaparát dva mocné nástroje, se kterými můžete pořídit snímek ostrý v celé ploše záběru, nebo následně vybrat požadovanou hloubku ostrosti.

Dodejte svému putování
finální lesk

Rádi si zavzpomínáte na prožité chvíle? Snímky ve formátu RAW lze upravit pomocí programu Olympus Workspace a fotografie vytisknout - tak budou vaše zážitky kompletní a můžete se k nim kdykoli vracet.

Dvě barevné varianty

Můžete si vybrat mezi červenou nebo černou variantou TG-6 a zdůraznit tak svou osobnost.

Optimální uchopení

Přední strana TG-6 nabízí grip pro optimální uchopení, i během tůry uprostřed divočiny.

Tlačítko zámku příslušenství

Tlačítko zámku příslušenství zabraňuje pádu připevněného příslušenství, ať jde o předsádky, Light Guide nebo difuzér blesku. Fotoaparát tak můžete bez obav nosit s připevněným příslušenstvím.

Ovládací kolečko/Páčka zoomu

Konstrukce páčky zoomu na TG-6 vám umožní ovládat fotoaparát i v rukavicích, třeba na sjezdovce. Ovládací kolečko navíc usnadňuje nastavení parametrů, jako je například kompenzace expozice.

Zobrazení mřížky pro snazší kompozici

TG-6 nabízí zobrazení mřížky, které vám usnadní optimální rozdělení kompozice. Můžete volit mezi standardní mřížkou a zlatým řezem.

Různé expoziční režimy a uživatelská nastavení

Kromě dobře známého režimu priority clony a scénických režimů nabízí volič režimů také režim Video pro snadný přístup k různým stylům videozáznamu.

Dopřejte svým dobrodružstvím ještě více vzrušení
 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Vyzkoušet nyní
   
   
  test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Vyzkoušet nyní
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce Olympus, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt Olympus v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online