Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Zjistěte více
 
 

TOUGH TG-860:

Nekompromisní akční hrdina
Vodotěsné fotoaparáty
“Odolný a spolehlivý parťák na všech mých dobrodružných výpravách, i v těch nejnáročnějších podmínkách.”

TG-860: Připraven na jakékoli dobrodružství.

Díky pevné konstrukci, kterou jsou modely TOUGH proslulé a která odolá prachu, stříkající vodě, nárazům a mrazu, budete s TG-860 kdykoli a v jakékoli situaci připraveni zachytit skvělé a brilantní záběry.

“Moje sportovní a akční selfíčka nebyla nikdy tak ostrá a tak snadno realizovatelná.”

TG-860: Zachyceni v akci.

Ať chcete trénovat nové figury pro pozdější analýzu nebo se chcete jednoduše vyfotit v úžasném momentu, je tu pro vás TG-860 s možností jednoduchého vyklopení displeje o 180° pro ničím nerušenou kvalitu snímku.

“Miluji svobodu ovládání jednou rukou, s fotoaparátem bezpečně připevněným k postroji.”

TG-860: Čistá outdoorová svoboda.

Se sportovním držákem je TG-860 kdykoli připraven na jakoukoli výpravu. Jednoduše jej připevníte ke svému batohu nebo k pásku a je vybaven předním tlačítkem spouště, které vám umožní fotografovat jednou rukou.

*volitelné příslušenství
 •  
  STVOŘEN PRO VÝKON
 •  
  DOKONALÁ SELFIES
 •  
  JEDNODUŠE JEDNOU RUKOU

Funkce TG-860, které musíte mít

 • Perfektní outdoorový výkon.

  Naprosto spolehlivá, robustní konstrukce a chytrý systém těsnění a manžet udrží TG-860 v bezpečí i extrémních situacích. Odolný pádům z výšky až 2,1 m, vodotěsný do hloubky 15 m, odolný tlaku až 100 kg, mrazuvzdorný do -10°C a prachotěsný - co více byste mohli žádat od dokonalého akčního hrdiny?

  • 2,1 m

  • 15 m

  • 100kg

  • -10°C

 • 35 mm

  Standardní kompaktní fotoaparáty TG-860

  Vydejte se na procházku širým krajem.

  S nejširokoúhlejším objektivem ve třídě kompaktních fotoaparátů* nabízí TG-860 absolutně nejlepší optickou technologii, umožňující docílit kompaktního, přitom však mimořádně širokoúhlého objektivu s úžasnou ohniskovou vzdáleností 21mm. Vyspělá korekce optických vad a stabilizace obrazu posuvem objektivu jsou zárukou čistých a ostrých snímků i v případě širokoúhlých záběrů.

  *Platné k 5. únoru 2015.

 • Fotografujte a okamžitě sdílejte.

  Wi-Fi adaptér zabudovaný v TG-860 je skvělou funkcí pro bezdrátové fotografování s využitím chytrého telefonu jako dálkového ovládání - a spolupracuje také s OI.Share. Takže své snímky můžete pomocí telefonu okamžitě nahrát na sociální sítě a bezprostředně sdílet se svými přáteli. Pečlivé zaznamenávání GPS informací vám pak umožní dokonalý přehled o vašich dobrodružstvích.

 • Plynulý pohyb ve filmové kvalitě.

  Vaše videa mohou vypadat ještě úžasněji! Režim Sportcam fotoaparátu TG-860 vám umožní plynule zaznamenat zpomalený pohyb nebo pořídit časosběrné video ve filmové kvalitě 60p. Můžete také nahrávat 90° širokoúhlé záběry ve formátu 16:9 a docílit vynikající rovnováhy akce a krajiny. Sportovní režim vám umožní pořídit sekvenci záběrů bez jakéhokoli rozmazání obrazu.

Další funkce
 • Pětinásobný ultra-širokoúhlý optický zoom

  Tento fotoaparát, chlubící se pětinásobným optickým zoomem, přináší dechberoucí čistotu snímků napříč celým rozsahem ohniskových vzdáleností. Ultra-širokoúhlý zoom s rozsahem 21mm až 105mm nabízí ještě více kreativních možností.

 • Podsvícený CMOS s rozlišením 16 Megapixelů

  Nechejte se uchvátit plnoformátovými videi, fotografiemi a tisky s vysokým rozlišením až 16 megapixelů. Získejte vyšší kvalitu obrazu s menším šumem a více detaily, zejména při slabém osvětlení.

 • Obrazový procesor TruePic VII

  Obrazový procesor TruePic VII se spolu s rychlým snímačem dokonale přizpůsobí konkrétní použité cloně objektivu. Výsledkem jsou velkolepé fotografie a videa s realisticky živým obrazem.

 • Technologie iHS

  V kombinaci s rychlým 16-Megapixelovým CMOS snímačem a vysoce výkonným obrazovým procesorem TruePic VII vám iHS umožní zachytit scénu přesně podle vašich představ - v plné kráse a s brilantně ostrým obrazem.

 • Třípalcový LCD displej s 460000 obrazovými body

  Základem snadného komponování a kontroly záběru je velký LCD displej s vysokým rozlišením. Živé barvy a vysoký kontrast displeje znamenají maximální komfort při pořízení každé fotografie či videa.

 • Video v plném rozlišení 1080p Full HD 60p

  Vysoké rozlišení Full HD (1920 x 1080) poskytuje spolu se snímkovou frekvencí 60p dokonale profesionální filmovou kvalitu. Takže si můžete vychutnat rychle se pohybující obraz bez zubatých hran a v úchvatné obrazové kvalitě.

 • Hybridní pětiosá stabilizace obrazu videa

  Tato inteligentní technologie předchází rozmazání obrazu jak posuvem objektivu, tak i pomocí digitální stabilizace obrazu. Tento systém je perfektní pro záznam ostrého videa a pro fotografování ve slabém světle či za pohybu.

 • Umělecký filtr

  Vylepšete své snímky s využitím vlastní kreativity. Pohrajte si s různými efekty a ozvláštněte své fotografie nebo videa některým ze 7 uměleckých filtrů.

 • Fotografování v režimu Sportburst

  Chcete-li celý děj rychlé akce zachytit v podobě sekvence spektakulárních fotografií, můžete použít režim Sportburst, který ve vámi zvoleném intervalu (0,05 vteřiny až 1 minuta) pořídí sérii po sobě jdoucích snímků.

 • Závit stativu

  Autoportrét trochu jinak: jednoduše připevněte fotoaparát ke stativu pomocí bočního závitu stativu a pořiďte autoportrét na výšku. Využijte nové možnosti a perspektivy.

Specifikace odolného TG-860

 • Omd camera front
 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   
Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte svůj produkt OLYMPUS a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 
Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Objevujte a sdílejte