Mobile Version Hide

K prohlížení využíváte internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Tento prohlížeč je již zastaralý.
Pro bezpečné a spolehlivé prohlížení stránek doporučujeme, abyste upgradovali na některý z následujících prohlížečů:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 
Zjistěte více
 
 

Tough! TG-870:

Vyspělý outdoorový hrdina.
“Jsem rád, když se na svých outdoorových dobrodružstvích mohu skutečně spolehnout na svého odolného parťáka, který zachytí všechny napínavé momenty i v těch nejdivočejších situacích.”

Tento fotoaparát vám přináší svobodu fotografování v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Díky nepřekonatelné konstrukci si nemusíte dělat starosti s tím, kde fotoaparát skončí: v bahně, ve vodě, v dešti, prachu nebo mrazu - TG-870 vydrží vše. Užijte si vodotěsnost při pořizování brilantních záběrů na surfařských výpravách, spolehněte se na nárazuvzdornost a mrazuvzdornost na horských expedicích.

“Fotografování dokonale ostrých selfíček při zábavě s přáteli nebylo nikdy jednodušší!”

Ať jste kdekoli na světě, můžete se díky LCD displeji otočnému o 180°, režimu Self Portrait a přednímu tlačítku Face snadno vyfotografovat v těch nejúžasnějších situacích.

“Je úžasné, jak skvěle dokáže sportovní držák podpořit mé sportovní aktivity. Ke stisku spouště mi stačí jedna ruka, takže mám druhou zcela volnou.”

Sportovní držák* TG-870 je skvělým pomocníkem při jakékoli sportovní aktivitě. Rychle jej připevníte k batohu nebo opasku a uvolníte tak své ruce. Fotoaparát navíc zvládnete ovládat jednou rukou.

*volitelné příslušenství

 •  
  VÝKON BEZ OMEZOVÁNÍ
 •  
  PŘIPRAVENO NA SELFIES
 •  
  SNADNÉ OVLÁDÁNÍ JEDNOU RUKOU

Funkce TG-870, které musíte mít

 • Postavte se živlům

  Chcete perfektní fotoaparát, který je stejně houževnatý jako vy? Naprosto spolehlivá, robustní konstrukce a chytrý systém utěsnění poskytuje TG-870 dokonalé bezpečí i v extrémních situacích. Odolnost proti pádu z výšky 2,1m, vodotěsnost do hloubky 15m, tlakuvzdornost 100kg, mrazuvzdornost do -10°C a prachotěsnost – vše co očekáváte od nekompromisního outdoorového parťáka.

  • 2,1 m

  • 15 m

  • 100kg

  • -10°C

 • 35 mm

  Standardní kompaktní fotoaparáty TG-870

  Vydejte se na hranice možného.

  TG-870 nabízí to nejlepší z optických technologií: kompaktní a ultra-širokoúhlý objektiv s úžasnou ohniskovou vzdáleností 21mm. Můžete také nahrávat videa s plným zorným úhlem 90° ve formátu 16:9. Dokonalé optické korekce a stabilizace obrazu posuvem objektivu zaručují čisté a ostré záběry i z těch nejdivočejších úhlů.

 • Buďte na stopě. Sdílejte svá dobrodružství.

  Sdílet všechna svá dobrodružství s přáteli je tak snadné. Vestavěné WiFi TG-870 je skvělé pro bezdrátové ovládání spouště pomocí chytrého telefonu a nahrávání fotografií a videí do bezplatné aplikace OLYMPUS Image Share App ve vašem mobilu umožní bezprostřední sdílení na sociálních sítích. Díky aplikaci OLYMPUS Image Track můžete fotografie dokonce doplnit o GPS údaje.

 • Vytvářejte ještě úchvatnější videa.

  Staňte se producentem svých vlastních filmů! Režim Sportcam vám umožní záznam zpomalených záběrů a nahrávání časosběrného videa ve filmovém formátu 60p. Můžete také nahrávat 90° širokoúhlé záběry 16:9 a docílit vynikajícího vyvážení akce a krajiny. Funkce AL Lock vám přináší ještě více svobody při zaostřování.

Další vlastnosti
 • Pětinásobný ultra-širokoúhlý optický zoom

  Tento fotoaparát, chlubící se pětinásobným optickým zoomem, přináší dechberoucí čistotu snímků napříč celým rozsahem ohniskových vzdáleností. Ultra-širokoúhlý zoom s rozsahem 21mm až 105mm nabízí ještě více kreativních možností.

 • Podsvícený CMOS s rozlišením 16 Megapixelů

  Nechejte se uchvátit plnoformátovými videi, fotografiemi a tisky s vysokým rozlišením až 16 megapixelů. Získejte vyšší kvalitu obrazu s menším šumem a více detaily, zejména při slabém osvětlení.

 • Obrazový procesor TruePic VII

  Obrazový procesor TruePic VII se spolu s rychlým snímačem dokonale přizpůsobí konkrétní použité cloně objektivu. Výsledkem jsou velkolepé fotografie a videa s realisticky živým obrazem.

 • iHS technologie

  V kombinaci s rychlým 16-Megapixelovým CMOS snímačem a vysoce výkonným obrazovým procesorem TruePic VII vám iHS umožní zachytit scénu přesně podle vašich představ - v plné kráse a s brilantně ostrým obrazem.

 • LCD 7,6cm/3.0" 920000 bodů

  Velká LCD obrazovka s mimořádným rozlišením reprodukuje brilantní barvy a kontrast každé fotografie a video záběru pro ještě snazší kompozici záběru a intenzívnější zážitky při prohlížení vašich vzpomínek.

 • Video v plném rozlišení 1080p Full HD 60p

  Vysoké rozlišení Full HD (1920 x 1080) poskytuje spolu se snímkovou frekvencí 60p dokonale profesionální filmovou kvalitu. Takže si můžete vychutnat rychle se pohybující obraz bez zubatých hran a v úchvatné obrazové kvalitě.

 • Hybridní 5osá stabilizace obrazu videa

  Tato inteligentní technologie předchází rozmazání obrazu jak posuvem objektivu, tak i pomocí digitální stabilizace obrazu. Tento systém je perfektní pro záznam ostrého videa a pro fotografování ve slabém světle či za pohybu.

 • Umělecké filtry

  Ozvláštněte své záběry vlastní tvořivostí. Se šesti novými uměleckými filtry nabízí TG-870 celkem 13 různých typů filtru. Pohrajte si s různými efekty 13 uměleckých filtrů a obohaťte své fotografie a videa dotykem vlastní osobitosti.

 • Režim Live Composite

  Proměňte scény s dlouhou expozicí, například hvězdné panorama, v jedinou úchvatnou fotografii. Live Composite vytvoří s pomocí speciální kontroly jasu dokonalý efekt. Možnost prohlédnout si výsledek před pořízením snímku vám přináší ještě více kreativity.

 • Závit stativu

  Autoportrét trochu jinak: jednoduše připevněte fotoaparát ke stativu pomocí bočního závitu stativu a pořiďte autoportrét na výšku. Využijte nové možnosti a perspektivy.

Specifikace Tough! TG-870

 • Omd camera front
 • test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
  test-and-wow

  Vyzkoušet nyní

  Vyzkoušejte si naše fotoaparáty

  Více informací
   
   
 • storelocator

  Kde koupit

  Dáváte přesnost osobnímu kontaktu? Zde můžete rychle nalézt nejbližšího prodejce OLYMPUS, ať se nacházíte kdekoli na světě.

  Najít prodejce
   
   
 • cart

  Koupit online

  Využijte možnost snadného a pohodlného nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - kupte si svůj nový produkt OLYMPUS v našem online obchodě ještě dnes.

  Koupit online
   
   
Odměna pro zaregistrované

Zaregistrujte svůj produkt OLYMPUS a získejte exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a dalším výhodám.

Registrovat nyní
 
 
Zákaznická podpora

Z následujícího seznamu vyberte téma, se kterým potřebujete pomoci.

Objevujte a sdílejte